Bardzo dobrzy nauczyciele (1) Jestem już na drugim semestrze. Poziom zajęć jest bardzo dobry, nauczyciele... Zola Technik usług kosmetycznych - proszę o opinie słuchaczy (1) dzień dobry Zastanawiam się nad wyborem policealnej szkoły we wspomnianym... Hmour POLECAM (1) Zapisałam się do szkoły na semestr lutowy....i jestem bardzo zadowolona...... Aga
Wszystko OK (1) Szkoła bez stresów, przyjazna. Super praktyk.i W szpitalu zaproponowali mi... Magda Bardzo się cieszę, że tu trafiłam (1) Witam! Bardzo chciałabym wszystkim polecić tą szkołę, na prawdę!. Uczęszczam... Asia Roz-plan zajęć :( (1) Komentarz dotyczy kierunku technik masażysta, nie wiem jak jest na innych... ja POLECAM SZKOŁE, JEST NAJLEPSZA W TRÓJMIEŚCIE!!!!!!!!! (3) Zapisałam się do tej szkoły we wrześniu 2008r na kierunek technik masażysta.... MAŁGOSIA jest dobrze (1) Uczę się na opiekunie, zajęcia OK, nauczyciele spoko, reszta też. Jaca Odżyłam :) (1) Za namową koleżanki, która już chodziła do tej szkoły, zapisałam się na... ... Polecam (1) Kończyłam opiekuna medycznego. Jestem zadowolona. fajna grupa bo dużo ludzi... opiekunka Polecam (1) Zapisałam się do tej szkoły w lutym na kierunek opiekun medyczny. Jest jeden... opiekunka Serdecznie dziękujemy !!!! (1) Serdecznie dziękujemy wszystkim nauczycielom Szkoły Policealnej Plejada za:... Masażyści 2008/2010 Pozdrowienia dla belfrów!!! (1) Moja była szkoła. Fajnie było. Byliśmy zgraną klasą – pozdrawiam... Opiekunka medyczna Ja tam jestem zadowolona. (1) Ja tam jestem zadowolona. Miałam 12 lat przerwy w nauce i myślałam że nie dam... Iwona Zgadzam się (1) Fajna atmosfera.Nauczyciele cisną ale można się z nimi dogadać. Dobrze że... Kris Nieźle, Nieżle.. (1) Jakiś czas temu przeniosłam się z innej szkoły policealnej i miłe... Mondziołka Polecam szkołę ! (1) Na prawdę fajna szkoła. Zajęcia są ciekawie prowadzone. Nauczyciele są w... Ola Profesjonalizm (1) Ciekawe zajęcia, zwłaszcza te z serii SPA ( masaż miodem, czekoladą,... Mondzioł