Olena - ocena (1) Najlepsza szkoła.Polecam Olena Bernadeta - ocena (1) Bardzo dobra szkoła. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewnia wysoki... Bernadeta Alicja Bieniek - ocena (1) Ciekawe zajęcia i miła atmosfera podczas wszystkich lekcji. Alicja Bieniek
Aleksandra - ocena (1) Właśnie ukończyłam drugi kierunek w tej szkole. Szczerze? Nie ma lepszej... Aleksandra Karlistka - ocena (1) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Najlepsza szkoła w Trójmieście. Mam... Karlistka Natalia P. - opinia (1) Nauka w szkole jest superrr. Skończyłam dwa kierunki i gdyby nie moja ciąża,... Natalia P. Joanna - opinia (1) Chodziłam do tej szkoły na kierunek opiekuna medycznego i jestem bardzo... Joanna Ewa Marsowska - opinia (1) Ciekawe i profesjonalnie prowadzone zajęcia w pracowniach. Dużo się nauczyłam... Ewa Marsowska Leonardo - opinia (1) Znakomita szkoła.Profesjonalizm wykladowców. Szczególny przykład to p. Beata... Leonardo Agnieszka B. - opinia (1) Bardzo dobra szkoła. Rozpoczynałam naukę w innej szkole, będę kończyć w... Agnieszka B. Podziękowania za możliwość zakończonej edukacji w szkole PLEJADA !! (1) Najlepsza kadra nauczycielska w całym woj pomorskim !!! Największe... Bogdan Szkoła idealna dla każdego !!! (1) Zobaczyłam w gazecie ogłoszenie dotyczące kierunku technik masażysta i... Olga Najlepsza szkoła (1) Najlepsza szkoła Polecam każdemu. Trafiłam tu przypadkiem. Zajęcia b. mi się... Iwona D. POLECAM-kierunek opiekunka dziecięca (2) Jestem tegoroczną absolwentką opiekunki dziecięcej....i uważam, że te dwa... karina Rewelacja!!!!! (1) Skończyłam kierunek opiekuna medycznego teraz w styczniu i zapisałam się już... Bardzo dobra kadra (1) Dobrze przygotowani nauczyciele. Profesjonalne pracownie, blisko i bardzo... Sykus Plejada BHP (3) Witam, czy może mi ktoś doradzić czy warto iść do Plejady na kierunek... mch89 SERDECZNE PODZIĘKOWANIA (1) Tegoroczni absolwenci kierunku opiekun medyczny serdecznie dziękują wszystkim... opiekunowie medyczni Polecam (2) Jestem na kierunku technik BHP, nareszcie zajęcia prowadzone przez osoby... Aras Wybitni nauczyciele (1) Profesjonalnie prowadzone zajęcia, każdy nauczyciel jest wybitnym ekspertem w... Zibi