Pływalnia kryta MOSiR

Baseny Sauny

Sopot, Jana Jerzego Haffnera 57

sopocianka - ocena (1) Wspaniała obsługa, bardzo miłe panie w recepcji i dobry standard. Basen... sopocianka KamilG - ocena (1) Miejsce z pomocną i przyjazną obsługą, co sprawia, że wizyta tu jest... KamilG Użytkownik - ocena (1) Polecam pływalnie, czysto, przyjemnie. Obsługa bardzo miła. W ostatnim czasie... Użytkownik
mati - ocena (1) Basen wygląda całkiem przyjemnie, cenowo również jest bardzo przystępny. Jest... mati GDA - ocena (1) Czysto, schludnie i widać że po remoncie (toalety z dostępnością) i jest... GDA gdańszczanka - ocena (1) Basen czyściutki i kameralny. Bardzo miła obsługa. Z przyjemnością się tu... gdańszczanka Wściekły klient - opinia (1) Uwielbiam ten basen, ale .. Gwiazdka dla Pani co mnie nie chciała wpuścić o... Wściekły klient Podróż wstecz, z klimatem (1) Chodziłem tu w podstawówce, lata osiemdziesiąte. Dziś odwiedziłem to miejsce... Greg Jest ok. (1) W ramach konserwacji przeprowadzono chyba mały remont i nie jest żle. Jeżeli... Dom PRL (1) Ceny za wysokie jak za wejście na basen, nie polecam. Basen z typowego PRL'u jan Wczesny Gierek, ale za to 2x drożej ... (1) ... niż na przykład w Szczecinie na basenie olimpijskim... Zniesmaczona kiepsko (2) Niby Sopot, niby nad morzem, ale wiadomo, że Sopot jest dla pana Karnowskiego... barbara Pływam tam :) (1) pływam na tym basenie wyczynowo i nie mam się do czego przyczepić. jako staly... Anonimowy Cena - kpina (1) Dawno nie pływałem, więc pomyślałem, że warto znów się popluskać. Najlepiej... plywak masakra (1) po wejściu i powitaniu Pań szatniarek jak cywilizowany człowiek od razu się... KTM Basen bez... mydła pod prysznicem (1) Z racji wykonywanego zawodu jeżdżę sporo po świecie. Lubię pływać, więc bywam... Marcin Do modernizacji (1) Na tle pozostałych basenów... Na basen w centrum Sopotu... Na basen gdzie... Ula.Kowalska Basen jak to mały tani basen (6) Bez większych rewelacji, ot nie wielka pływalnia kryta. Szału nie ma, woda... Kasia Dobry, zwyczajny basen. (1) Czytając inne opinie dziwię się, pewnie dlatego, że są z 2010. Chodzę na ten... Sopocianka Miło (1) Tak bym krótko Pływalnię scharakteryzował. Miło tam sobie popływać. Ludzie... Zet