Ja - ocena (2) Bez szału. Miałkie i nijakie. Ja Małgorzata Szczypior - ocena (2) Szczerze polecam kwiaciarnie Po Prostu Kwiaty, Pan Maciej jest... Małgorzata Szczypior Maciej - ocena (1) Piękna oryginalna wiązanka - kwiaty bardzo wysokiej jakości. Zdecydowanie... Maciej
Katarzyna - opinia (2) Piękne wnętrze, profesjonalne doradztwo i miła atmosfera. Kwiaty świeże i... Katarzyna Pola - opinia (1) Kwiaciarnia godna polecenia. Florystki czynią cuda Pola Halina - opinia (2) Każdemu polecam to zaczarowane miejsce. Nadzwyczajny asortyment, wielkie... Halina Sylwia - opinia (2) To trzeba samemu doświadczyć ! Ten zespół jest najlepszy najpiękniej... Sylwia Stały klient :) - opinia (2) Bardzo lubię tutaj przychodzić - nie tylko po kwiaty ale po prostu pooglądać,... Stały klient :) Beauty Invest - opinia (1) jest no najlepsza kwiaciarnia z jaką współpracujemy. Wszystko i każda... Beauty Invest Natalia - opinia (2) Uwielbiam!!! Najlepsza kwiaciarnia w 3mieście.. Pan Maciej ze swoim zespołem... Natalia Ania - opinia (1) Doskonaly serwis. Zamowilam kwiaty , ktore sprawily mojej mamie ogromna... Ania Madzia - opinia (1) Świeże kwiaty i długo stoją bardzo estetyczne Madzia Aleksandra - opinia (1) Zamówienie otrzymałam z dostawa do domu Aleksandra Ola K. - opinia (1) Jestem właścicielką salonu fryzjerskiego i od kilku miesięcy korzystam z... Ola K. Krzysiek - opinia (1) W weekend dostałem w tej kwiaciarni bardzo ładną, gustowną kompozycję na... Krzysiek Jestem za granicą a w domu żona....i 20 rocznica ślubu. Jedyne wybawienie to Po prostu kwiaty (1) Skorzystałem z usług firmy i żona szczęśliwa i zauroczona obsługą i... Marek Zauroczona (2) Wspaniale miejsce ,mistrzowskie kompozycje i bukiety. Profesjonalizm i... Joanna Myszkier Na taką kwiaciarnię czekałam (2) Rewelacja! Obsługa na najwyższym poziomie. Kwiaty świeże, bukiet po prostu... Marta Oczarowana - opinia (1) Super ! Jestem oczarowana miejscem i podejściem do klienta . Floryści znają... Oczarowana Rewelacyjne bukiety i obsługa (1) Bukiety z tej kwiaciarni są rekreacyjne, wyjątkowe, kwiaty stoją długo.... Adam