Pobitegary

Restauracje Pizzerie

Gdańsk, Juliusza Słowackiego 21

obsluga - nie polecam (1) wczorajsza wizyta, to jakis dramat- takiej obslugi nigdy sie tam nie... piotr żeberka to kompletne nieporozumienie (1) Kucharz, który je przygotował powinien spędzić dwa tygodnie w izolatce...... pierwszyraz Nie polecam! (1) Wizyta w Pobitych już nieprzyjemnie się zaczęła od okropnie niewygodnych... A.
Najlepszy comber jagniecy! (1) Sobota samotna wyprawa do pobitych garów i wypas comberek jagniecy plus... Jaruś Trochę drogo ale smacznie (1) Wśród wszystkich restauracji i knajp pojawiających się na mapie Garnizonu i... Natalia Jakość i smak ———— (1) Jedyny + za wystrój. Jest wiele miejsc w trójmieście gdzie za „sopocką cenę”... Adrian Śniadania pyszne (1) Polecam śniadania Jajka w koszulkach dopracowane do perfekcji! Salmony,... Marta rozczarowanie (1) Ze znajomymi wybraliśmy się tam na kolację. Stek miał być średnio wysmażony... Barboe rozczarowanie (2) Duże rozczarowanie Pierwszy lokal na Żabiance trzyma klasę. Garnizon, po... Kuba Smacznie (1) Miejsce o ładnym wystroju, klimatyczne. Zamawialiśmy 2 pasty. Porcje sa dość... Aga OK (1) Jako miłośnik bistro w Oliwie odwiedziłem Wrzeszcz, jest OK, typowo mięsne... Wiesiek dla ludzi o niewyszukanych potrzebach, lubiących oglądać brodaczy (1) przeciętny wystrój, mnóstwo "modnych" brodaczy, smaki, świeżość i jakość na... Tadeusz Slaba jakosc (1) Wybralismy burgery z frytkami. Same burgery dobre, sle bez szalu. Mialam... Magda Pobite Gary się potłukły.. (1) Jeszcze rok-półtora roku temu był to mój ulubiony lokal. Jako wielbiciel... Autor Burger (1) Bułka spalona, czuć węglem przy każdym ugryzieniu, mięso dobre ale... Gaban POLECAM (1) Pyszne jedzenie, przepiękny wystrój oraz miła obsługa są z pewnością atutami... Leon Pod wrazeniem (1) Odwiedzilam lokal po raz pierwszy zachecona pozytywnymi opiniami z internetu.... Magda Miły lokal (1) Miły i przyciągający lokal, bardzo uprzejmi kelnerzy, dania smaczne i... Anna za każdym razem pozytywne zaskoczenie (1) Uwielbiam Bistro w Oliwie, musiałam przyjść i przekonać się jak w jest w... Girl Byłem 2 razy - pierwszy i ostatni. (1) Takiej podeszwy z piersi kurczaka nigdy nie dostałem. Takie przeciągnięcie... Rafał