Poczta Polska w Bojanie

Witam,
Największa miejscowość gminy nie posiada placówki pocztowej. Nie mamy własnego kodu pocztowego. Jest to jakieś kuriozum, że największa miejscowość gminy nie ma własnej poczty. Do kogo można zwrócić się z tym problemem? Czy wy również dostrzegacie problem?
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Poczta Polska w Bojanie

Do Pana Boga. Jak ci do szczęścia jest potrzebny kod pocztowy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: Poczta Polska w Bojanie

Dzieciaku! Jakbyś skończył jakakolwiek sensowna edukację to byś wiedział, że w momencie utworzenia placówki pocztowej nadaje się kod. Pewnie w 8.klasie będziesz się tego uczył.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Pzecież Pan napisał, że głównie chodzi o placówkę Poczty Polskiej a nie o sam kod pocztowy, i co racja to racja przydałaby się placówka Pocztowa - a przynajmniej ta w Koleczkowie powinna być czynna dłużej na codzień, albo czynna w soboty.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

A co jeszcze byście chcieli? Może Urząd Skarbowy. Tego jeszcze żadna wieś nie ma.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 17

Myślę, że Poczta w 4 tyś. wsi to żaden luksus. Poczta z Koleczkowa powinna być przeniesiona do Bojana
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11

Hurr w moim bojanie nie ma poczty, a powinna być - przecież to wiejskie centrum Polski durr
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

No przeniescie i kurniki też. Nawet wysypisko z Łężyc weźcie. Bo dlaczego nie ? Duża wieś powinna mieć swój śmietnik.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 12

Miastowi się nudzą widzę znowu .. hahaha
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jestem mieszkańcem Bojana, ale nie widzę konieczności powstania u nas poczty, ta w Koleczkowie jest blisko
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 7

A ja uważam, że brak poczty to duży problem. Skoro Kielno i Koleczkowo mają to dlaczego nie ma w Bojanie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9

Bo masz kompleksy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Dokładnie w samo sedno
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Do szanujących sie ludzi, prosze nie wchodzić w dyskusje z trikami. Trudno mi zrozumieć osoby bez względu na pochodzenie ze chcą zatrzymać sie na pewnym etapie rozwoju. Szkoda prądu na tłumaczenie ograniczonej osobie potrzebę uruchomienia poczty lub agencji
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

A ja poproszę posterunek policji w bojanie co by mogli pałować takich i**otów
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ja poproszę przeniesieni stolicy Polski do Bojana
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 12

a ja metro do koleczkowa na pocztę.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 9

No tak. wam wystarczy do szczescia Biedronka i 4-pak najtańszego piwa
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

NO i jak przystało na porządna wieś musi byc wiejski głupek.
Gratuluje tobie tego zaszczytu, odrób Jasiu lekcje, wyciśnij pryszcze i spac
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

To smutne, że ludzie z okolicznych wiosek muszą wchodzić na forum Bojano. U was nic się nie dzieje to musicie wyładować swoje frustracje na tym dziale forum.

Życze wam szybkiego powrotu do zdrowia.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 3

w bojanie jedno co jest dobre , to znak na koncu miejscowosci.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Tanc bude z disco polo chcemy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wystarczy w Kielnie i Koleczkowie tam jest wiocha i niech tak zostanie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 11

co mnie wkurza i denerwuje , to podstawowa sprawa że godziny otwarcia placówki są po prostu i**otyczne 12-20 alboc 10-17 . Powinien być 1-2 dni w tygodniu gdzie można odebrać pocztę z rana od 8 . Odbieranie poczty terminowej , urzędowej jest utrudnione . 1 dzień w tygodniu do 20 , 2 dni od 8 do 17 , 2 dni od 10 do 17 czy 18 . Rozwiązało by to wiele spraw mieszkańców . Co do do kodu - powinniśmy mieć własny U.P nie zależny od Koleczkowa ,podlegając pod Koleczkowo wydłuża się czas dostarczenia poczty- w rachubę wchodzi podział - sortowanie .tj. 24 godziny w plecy. Bojano jest tak dużym skupiskiem ludzi i nadal się rozwija że zasługujemy na niezależny U.P. Tą sprawę trzeba poruszyć na zebraniu sołtysa , tylko czy on coś z tym zrobi . czy dba o własny nos
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

No tak, tobie tak pasuje a innym inaczej.do dwudziestej jeden dzien, ktory? Tydzień ma siedem, pięć roboczych. Ktoś uruchomił placówkę, dokładnie z rozeznanie potrzeb
Masz do innch urzędów takie same uwagi Starostwo, UG nie zauwazylem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zamknac ta poczte w bojanie i tyle szkoda balaganu robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

I to jest problem Bojana, każda inicjatywa, działanie musi być krytykowane. Zastanawia mnie bezmyslnosc ludzi, ktorzy przeprowadzajac sie na wies oczekuja ,,komfortu" zycia miejskiego. Zamieszkalem kilkanascie lat temu w Bojanie cisza spokój rekomendowana mi braki sklepów, restauracji, to każdego dnia mogłem zaspokoić w drodze do i z pracy.
Cieszę się widząc w naszej wsi nowe punkty usługowe, sklepy i jeśli czegoś mi brakuje, nadal mogę bez narzekania zaspokoić w okolicy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aonimie, weź się ujawnij z imienia i nazwiska, bo już kurcze w każdy temat się pchasz..a nie zawsze dobrze Ci to wychodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ok. Wezmę z Ciebie przykład i się ujawnie Bedzie na raźniej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

AzB=Anonim z Bojana, dobre :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No twoj login wiele mowi z pupy wziety xyz wszyscy ciebie znaja. Brawa za intelekt.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Odpady wielkogabarytowe (18 odpowiedzi)

Witam Nie wiecie, czy będzie w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych? Na stronie gminy...

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...

Pompa ciepła rachunki (26 odpowiedzi)

Cześć - jakie macie rachunki za ogrzewanie pompą ciepła (bez PV) - dom ok. 250 m2 - przykładam...