Świetny sklep! Fachowa obsługa! (1) Nawet taki troglodyta mechaniczny jest w stanie dostac to, co potrzebuje a... Piotr Bardzo dziękuję (1) Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, przemiła obsługa, Pan Michał to bardzo... Teresa Fachowa obsługa (1) Ja również jak poprzedni opiniodawca od paru lat kupuję u nich części. Zawsze... Grzegorz Mackojć
JERZY>VOLVO - opinia (1) ZOPATRYWAŁEM SIĘ W CZĘŚCI DO WIELU AUT I ZAWSZE WYCHODZĄC Z TEGO SKLEPU... JERZY>VOLVO madzia 78 - opinia (1) polecam ,polecam..obsługa rewelka,ceny bardzo dobre ,asortyment bardzo dobry madzia 78 stały klijent (1) jestem klijentem od 25lat , zmieniam auta i nadal jestem zadowolony juz z... Władysław Szybko, sprawnie, bez problemu (1) Za każdym razem, gdy szukam czegoś nietypowego do swojego auta, to podjeżdżam... el_KooBa super (1) super sprawna obsługa i w dodatku bardzo niskie ceny BMW ok (1) Polecam bardzo, fajnie by było gdyby było więcej takich sklepów... makefas Rewelka (1) Pełna profecha. Jaj czegoś nie ma to i tak jest. A jak nie da rady, to zawsze... Disco Pełny profesjonalizm (1) Z usług skepu korzystam od 5 lat, jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi.... Os Rewelacja (1) Polecam naprawdę super obsługa w każdej chwili można zadz dowiedzieć się... Klientka Najlepszy sklep z częściami w Gdańsku (1) Sklepik rewelacyjny. Zawsze mozna liczyc na fachową pomoc Pana sprzedajacego,... PawelK Świetny sklep!!! (1) Bardzo miła, na wysokim poziomie obsługa, przyjazne ceny, bardzo szeroki... Marcin Super sklep (1) Polecam!! sklep OK, zawsze pomoga doradza!! Super!! Klient_VW Najlepszy sklep w Gdańsku (1) W każdej sprawie udzielają rzetelnej i pełnej informacji. Jeżeli nie są pewni... Paweł Opel Astra - tylko tu (1) Tylko tutaj znalazłem w dobrej cenie części do Astry F a mam dość specyficzny... Oplarz Mój ulubiony sklep :) (1) Świetna miła obsługa, wręcz niespotykana nigdzie w żadnym innym sklepie... Marcin POLECAM (1) Polecam ten sklep bez najmniejszego ALE. Obsluga jest cierpliwa i poradzi... kenkra Super (1) Wszystko praktycznie jest, a w razie problemu doradzą :) Spec