Podo and Beauty

Salony kosmetyczne Paznokcie

Gdańsk, Piecewska 35/3

Zawiedziona (1) Byłam stałą klientką od kilku dobrych lat. Niestety, kilkakrotnie zdarzyły... Daria Polecam!!! (2) Witam,Jestem zauroczona tym miejscem ,atmosfera panującą wewnątrz, wystrojem,... stała klientka kompletnie nie polecam! (1) Nie dość, że kosmetyczki zmieniają się co chwilę i ceny są bardzo... klientka
Salon super z jednym małym ,,ale,, (1) Korzystałam z usług kosmetyczek( sa 2) kilkakrotnie i jestem jak... Bessa Lepiej niz w klinice (1) Korzystałam kilkakrotnie z usługi w zakresie pedicures leczniczego i miałam... Krystyna opinia (1) Witam, jestem bardzo zadowolona z zabiegu wykonanego w Central Look. Panie... Iwona Habza uzasadnienie (1) Obsługa jest profesjonalna,podejście ciepłe i miłe.Jakość usług -jestem... Anna Kuc Very nice place (1) I'll recommend it for sure to all my friend passing through that area Ionut Permanent rewelacja!! (1) W Central Lokk robiłam makijaż permanentny - brwi, kreska górna i dolna.... Basia Fryzjer Męski (1) Polecam strzyżenie męskie u Pani Moniki .Czad! Wystrój i czystość salonu... Greg Samoocena wzrosła :) (1) Perfekcyjnie i naturalnie wyglądający makijaż permanentny wykonany przez... Zuzanna Rewelacja (1) W tym gabinecie byłam po raz pierwszy i na pewno pojawię się tam ponownie.... Ania Patrycja - opinia (1) witam,robiłam makijaz permanentny brwi u Pani Ali,jestem super... Patrycja REWELACJA! (1) Jestem zachwycona salonem. Przemiły personel. Przyjazna atmosfera. Jakość... Joanna