PodoDerm

Podolodzy Mobilne salony kosmetyczne Wizyty domowe

Gdańsk, Gdyńskich Kosynierów 10/4

Magda - ocena (1) Profesjonalna obsługa. Pani Karolina wykazała się niesamowitą cierpliwością i... Magda - opinia (1) Pani Karolina przyjeżdżała do mojego taty zająć się jego stopami. Szalenie... Polecam wszystkim którzy potrzebują fachowej pomocy! (1) Pani Karolina jest świetnym specjalistą z naprawdę imponującym mobilnym... Patizuzia
Ekspert! (2) Wyrozumiała, cierpliwa, uspokajająca i uśmiechnięta. Przez pół roku zwlekałam... Agata polecam! (1) Pani Karolina bardzo mi pomogła, gdy zadzwoniłam do niej późnym wieczorem... Ada Polecam!! (2) Wszystko jak należy, Pani Karolina jest bardzo profesjonalna w tym co robi,... Iwona Polecam (2) Sprawa nieprzyjemniej (w)kurzajki u dziecka została bardzo sprawnie i... Anna Pełen profesjonalizm (1) Bardzo dziękuję Pani Karolinie. Od miesięcy borykałam się z powracającą... Justyna Stopa cukrzycowa (1) Serdecznie polecam Panią Karolina. Osoba niezwykle... Monika Gorąco polecam! (2) Pani Karolina jest profesjonalistką w każdym calu! Uwielbiam moje stopy po... Anna