Podstawówka w Borkowie Łostowickim

Temat dostępny też na forum: Cztery Pory Roku Rodzina i dziecko
Czy któraś z Was zna tę szkołę (może Wasze dzieci albo dzieci znajomych tam chodzą) i mogłaby się podzielić opinią o niej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

kuzynki synek chodził tam do zerówki i była bardzo niezadowolona, i przepisała synka do Straszyna. Ponoć łazienki brudne, dzieci słabo pilnowane na placu zabaw że wracały całe mokre ( bawiły się w kałużach a panie nawet nie zwracały uwai- niejednokrotna sytuacja) itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

petra moja córka tam chodziła do przedszkola. byłam bardzo zadowolona. a myślisz tam dać dzieci ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

Rejonową szkołą dla nas jest 86, ale osobiście przeraża mnie taki ogrom dzieciaków stłoczonych w za małej szkole,2 zmiany itp. Dlatego cały czas się zastanawiam... Pod uwagę biorę albo 14.na kartuskiej (plusy mała szkoła, jedna zmiana,blisko do teściów,dobre opinie; minusy - dojazd na 8.00 zajmie nam pewnie ok.godziny i brak kolegów w pobliżu domu). A teraz zaczęłam się zastanawiać nad Borkowem (też szkoła niewielka,jedna zmiana,chwalą się dobrymi wynikami uczniów, dojazd zajmie nam 5 minut, z racji odległości od domu na pewno będzie miał bliżej do kolegów, może część dzieci z jego przedszkola tam trafi... Tyle,że nie znam żadnych opinii jak jest w niej "naprawdę".
Do tego dochodzi u nas wybór między powtarzaniem zerówki a puszczeniem 6-latka do pierwszej klasy,dlatego tym bardziej próbuję dowiedzieć się jak najwięcej zanim się na coś zdecydujemy.
całkiem osobna kwestia to dostanie się dziecka spoza rejonu :-/
Hania,dzięki za opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

madzia, a twoja córa teraz do 86 chodzi? jesteś zadowolona? nie chciałaś jej zostawić w Borkowie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

petra jak masz ochotę to zapraszam na kawkę. opowiem Ci wszystko co wiem i co będziesz chciała wiedizeć. Ja mam pozytywne odczucia co do szkoły w Borkowie i 86 (teraz córka chodzi do zerówki w 86)
a tak naprawdę to zalezy jaka Pani się trafi w grupie Twojego dziecka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

bardzo chciałam ją zostawić w Borkowie ale był u nas problem dojazd.
teraz nie żałuję zmiany a córka jest bardzo zadowolona i mówi że w tej szkole jest super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

napisałam na priv :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

Jeśli mieszkam w Borkowie, to dzieci moje będą przyjęte do szkoły w Borkowie. Rozumiem, że rejon szkoły 86 należy tylko do granic Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Podstawówka w Borkowie Łostowickim

Moja córka chodziła w tym roku do zerówki w Borkowie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli chodzi o moje dziecko to nigdy nie zdarzyło się, aby wróciło mokre i źle ubrane z placu zabaw, także tak jak ktoś wyżej napisał - to zależy na jakie panie się trafi. Nasze panie były super, w szczególności pani Aldonka, którą moja córka uwielbia. Jeśli chodzi o p-le to bardzo dużo fajnych akcji i wycieczek było przeprowadzonych w tym roku, ciągle coś się działo. Od września córcia idzie do szkoły również w Borkowie, mam nadzieję że także będziemy zadowoleni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

ortodonta gdańsk (26 odpowiedzi)

Hej Polećcie mi proszę bardzo dobrego i sprawdzonego! ortodontę dla nastolatki. Często słyszę, że...

czym myjecie drzwi kabiny prysznicowej? (48 odpowiedzi)

Dziewczyny, poradzcie, ja zwariuję. Strasznie duzo czasu schodzi mi na mycie drzwi kabiny...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...