Naleze do bardzo wymagajacych i kaprysnych klientek, szukajacych czegos wiecej, niz tylko swietnej obs£ugi i profesjonalizmu, duzego doswiadczenia oraz mi£ej atmosfery. Postanowi£am wiec odwiedzic s£awetny salon pieknej pani Alicjii, zabierajac ca£a babska czesc mojej najblizszej rodziny: mame - stroniaca od wszelkich salonow; siostre - buddystke, ktora ho£duje naturalnemu wygladowi i w zasadzie nie uczeszcza do przybytkow piekna i urody; moja coreczke - p£aczaca przy kazdej probie rozczesania jej s£odkich ko£tunkow; no i sama siebie - ca£kiem niez£a babke przed 40-ka, ktora rozpaczliwie szuka mi£osci, a brak szczescia t£umaczy ponownie nieodpowiednio dobranym odcieniem blond.
No i masz Ci cud!; a w£asciwie garsc cudow!
Po d£ugim popo£udniu, spedzonym w s£onecznym, urzadzonym z wyszukanym smakiem salonie Calmiii, wraca£ysmy - wcale nie g£odne i spragnione - do domu, przekrzykujac sie w wozie, ktora ma lepsza fryzure i seksowniejsze brwi. Nawet ma£a Ala probowa£a nas wszystkie przekrzyczec!
Zmys£owosc pani Alicjii przeros£a oczekiwania i wpedzi£a do ciemnego kata fochy naszej zblazowanej bandy.
Nareszcie znalaz£ysmy przybytek szczescia sobotniego!
Goraco polecam!!!