Calmia

Fryzjerzy

Rumia, Krzywe Koło 36

Strzyżenie u P. Alicji? Jak najbardziej jestem na tak! :) (1) Od kilku lat dojeżdżam kawał drogi specjalnie na strzyżenie u p. Alicji i... M jest to chwila relaksu i dobra inwestycja (1) Witam wszystkie Dlugowlose, obdarzone przez Matke Nature! Panie z Salonu... anna garcia ODRADZAM!!! SZKODA WŁOSÓW, CZASU, KASY!!! (1) Była klientką P. Alicji i byłam zadowolona z cięcia, ale już nigdy nie oddam... K
JEDNA WIELKA PORAŻKA (1) Po umówieniu się na konkretną godzinę ,dojechałam w końcu z Gdyni(gdzie... ODRADZAM ,PORAŻKA POLECAM (1) Bardzo polecam salon Calmia zarówno Pani Alicja i Pani Gabrysia okazją pełne... Pati Pełne zaufanie dla pana Piotra Ślężaka:) (1) Zdecydowanie polecam salon Calmia, a szczególne gratulacje dla Pana Piotra,... Michalina Piękne pazurki żelowe (1) Bardzo polecam p.Beatę! wykonuje śliczne paznokcie żelowe. Wzór jaki tylko... Joanna Warto (1) Salon"Calmia"znalazłam prawie dwa lata temu w internecie na forum dotyczącym... Magda POMOC PO PORODZIE UDZIELONA!! (1) BARDZO POLECAM TEN SALON KOSMETYCZNY!!! PANI GABRYSIA PO PORODZIE POMOGŁA... PANI DOKTOR Ania Kowalska - opinia (1) Bardzo polecam usługi kosmetyczne Calmii. Sama korzystałam z zabiegu... Ania Kowalska Profesjonalne podejście do klienta (1) Klimatyczny salon, przyjazna atmosfera.P.Alicja bardzo starannie... Sylvia Włosy w fatalnym stanie - kolor i kondycja - włosy suche i połamane, brak delikatności, piekąca skóra głowy po zabiegu... (1) Z usług Calmii korzystałam wcześniej 3 razy, zawsze była to koloryzacja plus... niezadowolona klientka Paznokcie żelowe (1) beznadzieja, masakra nawet bym powiedziała, wykonanie niedbałe, wzorek... Lena agi - opinia (1) Fachowa obsługa,zaangażowanie.Panie wiedzą co robią. salon na uboczu spokojny... agi Ewelina z Niemiec - opinia (1) Podziekowania dla Pani Alicji dziekuje za piekny kolor i swietna fryzure... Ewelina z Niemiec Podziękowanie dla całej obsługi Calmi (1) Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie wpisane pod adresem salonu... John Rooney Eugenia - opinia (1) Bardzo duża pochwała dla Pani Gabrysi,jest wspaniała .talent i serce włozone... Eugenia aga - opinia (1) po przeczytaniu b.dobrych ocen oww.zakładzie poszłam aby się ostrzyc i... aga mala - opinia (1) PO KILKU WIZYTACH U PANI ALICJA STWIERDZILAM ZE BRAK JEJ FANTAZJI I... mala KOSMETYCZKA JEST REWELACYJNA (1) JAK TYLKO CZUJĘ ŻE STRES WYGRYWA ZE NMĄ I JESTEM JUŻ ZMĘCZONA CODZIENNOŚCIĄ... zapracowana