Mariusz-Suchy Dwór. - opinia (1) Profesjonalizm,terminowość oraz wysoka kultura osobista. Polecam! Mariusz-Suchy Dwór. Gosia Bochińska - opinia (1) W nagłej potrzebie, bardzo szybka odpowiedź i wizyta. Pełna troski i dająca... Gosia Bochińska Anna - opinia (1) Bardzo sympatyczna Pani przyjechała do mojej 88 letniej mamy. Szybko... Anna
Kroplówki w domu (1) Bardzo delikatna, miła i wyrozumiała pielęgniarka. Rozumie obawy, opiekuje... Joanna Łysikowska Kroplówki witaminowe w domu, Gdańsk (1) Kroplówki witaminowe z dojazdem do domu, to bardzo wygodne rozwiązanie-... Gucha Kroplówka witaminowa w domu (1) Wlewy witaminowe, które przepisał mi lekarza miałem podane w domu. Dzięki... Michał Bezbolesne zastrzyki- super! (1) Robili mi zastrzyki z antybiotyku- zupełnie bezboleśnie. Polecam wszystkim. Zuzanna Profesjonalnie i sympatycznie (1) Pani Agnieszka to prawdziwy anioł. Ma wspaniałe podejście do pacjenta- moka... Terenia Serdecznie polecam (1) Profesjonalnie, sprawnie, miło. Polecam gorąco. Małgorzata Dyspozycyjni jak nikt inny (1) Pogotowie pielęgniarskie jest niewątpliwie godne zaufania. Niejednokrotnie... Janina POLECAM!!! (1) Jak najbardziej moge polecić! Fachowa pomoc, właściwe podejście do pacjenta... wojt Serdecznie polecam:) (1) Działają jak pogotowie pielęgniarskie. Zadzwoniłam przyjechali do domu po 30... Kasia Świetnie (1) POLECAMY. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Tomasz Plecam (1) szybko i profesjonalnie załatwiona sprawa! Polcam Ada Super, polecam (1) Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Przystępne ceny, liczą czas a nie... Arek