MIkołaj - ocena (1) Polecam z całego serca, mistrzowie w swoim fachu. Profesjonalne podejście jak... MIkołaj Aleksandra W. - opinia (1) Długo nie trzeba było czekać na połączenie, od razu informacja o której mają... Aleksandra W. Neon - opinia (1) Zapchał się odpływ w domu jednorodzinnym. Sobotni wieczór i szybkie... Neon
Polecam (1) Szybko sprawnie i na temat. jakoś usługi jak i cena w porównaniem do firm... Daniel Robota dobra, ale tanio to to chyba nie jest. (1) 200zł netto za godzinę pracy (wymiana zawora w grzejniku łazienkowym przy... Jarek Doskonale usługi (1) Z usług firmy p. Marcina korzystałam już kilka razy, ostatnio w lutym 2016,... Magdalena Polecam - firma profesjonalna i fachowa, (1) Awaria w domu - niedrożna kanalizacja. Panowie przyjechali szybjo i... Ewa-suchanino Zadowolony klient z Chwarzna - opinia (1) Pełen profesjonalizm Zadowolony klient z Chwarzna Tanio-Szybko-Profesjonalnie (1) Polecam, ekipa przyjechała punktualnie, Panowie szybko wzięli się do pracy -... Piotr - Zaspa prawdziwe pogotowie, polecam na 100% (1) Jedyna firma hydrauliczna która odebrała telefon o 1:00 w nocy, Panowie... Piotr Fachowcy (1) Polecam. Prawdziwi fachowcy Jarosław & Joanna P. Fachowiec z krwi i kości (1) Pan przyjechał i skutecznie udrożnił rurę odpływową w kuchni, na odcinku od... Robert Wymiana grzejników w okresie grzewczym (1) Gdyby nie firma kanal-serwis24, nie byłaby możliwa wymiana grzejników podczas... Janusz Gulkowski Prawdziwi fachowcy (1) Pan przyjechał i z zapchanym odpływem z wanny poradził sobie w 10 minut.... radio Kanal serwis - polecam !!! (1) Serdecznie polecam, bardzo mili Panowie, przyjechali o umówionej godzinie,... Ania a ja nie polecam (2) szef - niesłowny, ma dzwonić - nie dzwoni, trzeba się przypominać...podejście... Marta PROBLEM Z KANALIZACJĄ!!! (2) Polecam w stu procentach, firma poradziła sobie bez trudu z zapchaną... jurek-restauracja RZETELNOŚĆ DZIŚ RZADKO SPOTYKANA (1) Bardzo krótki termin wizyty. Przyjechali w terminie. Mało gadali. Troszkę się... ZG-O firma godna polecenia (1) Ostatnio korzystałam z usług firmy, gdyż powstał zator w kanalizacji i nie... Elzbieta Zatkana rura (1) Z racji tego, że sam nie byłem w stanie poradzić sobie z zatkaną rurą... ulf