Pokoje u Gabrysi

Kwatery, pokoje gościnne

Gdynia, Mikołaja Kopernika 100

Agnieszka - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z pobytu, pokój był zgodny z opisem, wygodny i... Agnieszka Kinga - opinia (1) każdemu polecam pokoje u Gabrysi!!! Bardzo przyjemne miejsce, wspaniała... Kinga Beata - opinia (1) Serdecznie polecam wszystkim osobom chcącym wypocząć w kameralnej dzielnicy... Beata
Wynajem pokoju - apartament (1) Co roku jestem w tym samym miejscu, bardzo dobra lokalizacja, pokoje czyste,... Klaudia Polecam to ustronne miejsce (1) Pokoje jak i główna lokalizacja w bardzo dobrym miejscu, czysto, blisko... Klaudia Polecam! (1) bardzo polecam!!! bardzo dobra lokalizacja super miejsce bardzo gorąco... Stanley Polecam (1) Bardzo gorąco polecam, super miejsce, bardzo fajna lokalizacja do plaży... Stanley Turysta z Płocka (1) Super miejsce bardzo mili własciciele bardzo gorąco polecam ! Płock polecam (1) A ja ogólnie jestem zadowolona, miła atmosfera, fajny pokój i wszędzie blisko... anna zignorowanie klienta (1) Nie polecam tego miejsca. Zarezerwowałam koleżance pokój z łazienką / osobną... Bogumiła