Polecam Dentico

Polecam gabinet stomatologiczny Dentico. Wybrałam się do tego gabinetu po raz pierwszy (i z pewnością nie ostatni) w zasadzie na bazie opinii zamieszczonych na trojmiasto.pl. Nie żałuję tego wyboru. Atmosfera w Dentico jest bardzo przyjazna i co ważne PROFESJONALNA począwszy od dr Jowity u której leczyłam zęby, dr Leszka u którego również "zawitałam" na leczenie jednego zęba, przechodząc przez higienistki i kończąc na sympatycznej pani recepcjonistce Beacie. Miałam sporo zębów do leczenia w krótkim odstępie czasu, ale wyleczyłam w Dentico wszystkie. Pani doktor zadbała, aby sprostać moim oczekiwaniom co do terminu leczenia zębów. Co prawda od momentu leczenia zębów u pani dr Jowity minęło zaledwie kilka dni to jestem zadowolona z efektów leczenia. Ceny za usługi nie są tanie ale sądzę, że porównywalne z innymi gabinetami w Gdańsku. Z pewnością skorzystam z usług tego gabinetu ponownie.Mam nadzieję, że moja opinia będzie pomocna dla tych wszystkich, którzy zastanawiają się jeszcze do jakiego gabinetu się wybrać w celu leczenia zębów.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam Dentico

Zgadzam się z opinią. Ja osobiście polecam Panią dr Marzenę. Miła uśmiechnięta i co najważniejsze wprowadza pacjencie w dobry humor swoimi żartami. W leczeniu kanałowym najlepsza i bardzo dokładna. Jak zrobiłem zdjęcie znalazła mi zęby nie doleczone, co skończyło się w jednym przypadku leczeniem pod mikroskopem. Osobiście polecam ten gabinet. Jak będzie do wykonania jakiś bardziej skomplikowany zabieg przekraczający możliwości sprzętowe przy pacjencie dzwonią do innego specjalistycznego gabinetu (np. mikroskop) i umawiają na wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Dentico

Mam także tylko dobre doświadczenia z DentiCo. Zdecydowanie stawiają na jakość, profesjonalną obsługę i świetną atmosferę. Moją opinię podzielają też znajomi. Gorąco polecam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam Dentico

a ja nie polecam.. zrobili mi zęby brzydkie i bardzo niewygodne, żałuję, że tam poszłam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam Dentico

Jeśli są niewygodne to chyba kwestia dopasowania więc nie wiem po co smarować głupoty skoro można iść i poprawić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0