Polecam Elite

Mialam problemy z poprzednimi naukami jazdy,cale szczescie trafilam do Elite.Jazdy prowadzone sa fachowo,nie mialam stresu,gdyz instruktor byl bardzo opanowany,spokojny i caly czas pozytywnie mnie nastawial,gdzie za kierownica spokoj i opanowanie to podstawa,a wczesniej instruktorzy z innych firm byli nerwowi,co strasznie mi przeszkadzalo.Kazda godzine w Elite mialam wypelniona nauka,naprawde fachowa nauka,opanowalam samochod,znaki i pokonalam dzieki Panu instruktorowi poprzednie stresy i wpojone dziwne nauki z poprzednich firm.Jezeli ktos chce nauczyc sie naprawde dobrze,bezstresowo jezdzic,to polecam ta firme!!!Znam opinie innych,ktorzy rowniez jezdzili w Elite i jest bardzo pozytywna,pozatym ci inni jak i ja zdali!!!!!!!!!!bez wiekszych problemow,nawet na egzamin szlam bez wiekszego stresu.Uczciwie polecam,poniewaz jest to uczciwa firma,fachowa obsluga,milo,wysoki poziom nauczania,co jest bardzo wazne.Bardzo dziekuje i polecam innym ;o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dzięki za ciepłe słowa i za zaufanie. Jazda z Tobą to była prawdziwa przyjemność.

Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0