Kinga - ocena (2) Śmiało mogę powiedzieć, że szkoła OSK Elite jest najwspanialsza na Świecie!... Kinga Agata - opinia (1) Super szkółka. Świetne prowadzone wykłady bardzo dużo można się nauczyć co... Agata Asia - opinia (1) Zdałam prawo jazdy 8 lat temu w innej szkole i od tamtego czasu ani razu nie... Asia
Izabela - opinia (1) bardzo dziękuję,Panu Grzegorzowi Lewkowiczowi za naukę jazdy(automat)Za... Izabela Karola - opinia (1) Bardzo dziękuję Agnieszce za profesjonalizm, przekazaną wiedzę, niesamowitą... Karola Karol - opinia (1) Bardzo się cieszę z współpracy z OSK Elite, prawo jazdy zdane za pierwszym... Karol Sarah - opinia (1) Korzystałam z kilku szkół nauki jazdy ale Elite to jest to czego szukałam.... Sarah Malwina - opinia (1) pani czesia nie jest instruktorką. Pani Czesia jest boginią uczenia, jak... Malwina Maria - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z całego kursu oferowanego przez tą szkołę jazdy.... Maria Ab - opinia (2) Polecam z całego serca Pania Agnieszkę Ab Iryna - opinia (1) Polecam. Zdałam za pierwszym razem. Super Instruktor Grzegorz Lewkowicz. Iryna Stan123 - opinia (1) Polecam wszystkim jazdy z instruktorem Grzegorzem Lewkowiczem. Cały kurs... Stan123 Mateusz P - opinia (1) Super szkola jazdy, Grzegorz Lewkowicz najlepszy instruktor w 3miescie! Zdane... Mateusz P Kitek - opinia (1) Na informacje o OSK Elite trafiłem w sieci. Skusiły mnie doskonałe opinie,... Kitek Agata - opinia (1) Polecam jazdy doszkalające u Pani Moniki i Pana Grzegorza. Cierpliwość,... Agata Piotrek - opinia (1) "Elitarne Szkolenie Kierowców", nie tylko z nazwy. Pełen profesjonalizm... Piotrek Jakub - opinia (2) Dobra szkoła. 30-godzinny kurs praktyczny przeprowadzony sprawnie - w moim... Jakub Paweł - opinia (1) Zdecydowanie polecam OSK Elite, zdane za pierwszym razem, bezbłędnie!... Paweł Ewa - opinia (1) Polecam wszystkim. Pełen profesjonalizm Ewa Roger - opinia (2) Pełna profeska pan Grzesiu ma odpowiednie podejście do kursantów że puźniej... Roger