Najlepszy wybór! (1) Najlepszy wybór jakiego można dokonać wybierając OSK:) Wykłady z Panem... Aleksander Gabryel ! (2) Do tej szkoły trafiłam w sumie... przypadkiem. Po tym co widzę : wszystkie... Aneta T. Elitarnie (2) Gorąco wszystkim polecam, bardzo dobra szkoła, profesjonalni instruktorzy i... Basia
Najlepsi :) (2) Jeśli ktoś szuka: profesjonalnego podejścia do kursanta, zaangażowania... Katarzyna Krysiak Dawid - opinia (2) Polecam wszystkim OSK ELITE. Wykłady Pana Grzegorza prowadzone były ciekawie,... Dawid Profesjonalizm (2) Bardzo polecam Osk Elite a przede wszystkim p.Czesię za cierpliwość... Bożena Spyra OSK Elite (2) Zdecydowanie polecam OSK Elite. W szczegolnosci p.Czesie, p.Grzegorza (moich... Marcelina Najlepsi ;) (2) Oczywiście najlepsi :) Prawo jazdy zdane za pierwszym razem. Dzieki OSK... Aurica W Polecam (2) Z czystym sumieniem polecam OSK ELITE. Super wykłady, jazdy w przemiłej... Karola The best (1) Serdeczne podziękowania dla całej ekipy Elite a zwłaszcza dla P. Grzegorza za... Marta Krauze Najlepsi! (2) Bez stresu. Sympatycznie. Z mega wsparciem i konstruktywną krytyką w razie... Magdalena Elitarnie (1) Gdzie inni mówią "nie umiesz jeździć" Elite mówi "jest dobrze, uda się!".... Magda TYLKO OSK Elite (1) Gdyby w dziedzinie motoryzacji i nauki jazdy rozdawali Oskary, na pewno... Marta Najlepsza Szkoła Jazdy! (1) Nie ma lepszej szkody jazdy jak OSK Elite. Zarówno ja jak i mój mąż zdaliśmy... M&K Fajny ośrodek (1) Fajny ośrodek, świetne przygotowanie do teorii i praktyki z panem Grzegorzem... Rudd Polecam zdecydowanie !!! (1) Ja akurat Korzystałem tylko z jazd dodatkowych - konkretnie u pana Artura,... Piotr, 40 lat Polecam każdemu :D (1) Chyba najlepszą opinią będzie fakt iż zdałam egzamin teoretyczny za pierwszym... Ola Kurs na prawo jazdy z kategorią B (1) Bardzo dobra szkoła. Zadałam za pierwszym razem, a wszytko dzięki... Piotr OSK Elite - najlepsza szkoła jazdy na świecie:) (1) Zdecydowana okejka, pozytyw i 11/10, rewelacyjna atmosfera, pełen... Dawid Zdane za I razem (1) Nic dodać nic ująć, profesjonaliści którzy wiedzą co robią i robią to... Damian