Wioleta - opinia (2) OSK Elite jest jak najbardziej profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym.Zdany... Wioleta Ewa - opinia (2) Gorące podziękowania w głównej mierze dla Pana Grzegorza ale też i Pana... Ewa Klaudia Sil - opinia (2) Polecam serdecznie OSK Elitę !! Chciałam jeszcze raz bardzo serdecznie... Klaudia Sil
Ola - opinia (1) Szkoła jazdy Elite jest godna polecenia. Instruktorzy bardzo profesjonalni a... Ola Instruktorzy przez wielkie "I", a szczególnie ta na "A" (2) Myślicie,że kobiety nie mogą być dobrymi kierowcami? Nie poznaliscie... Eli Polecam (2) Bardzo dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Praktyczne podejście do... Jadwiga Mistrzowie wśród szkół! (2) Fantastyczna atmosfera, pełen profesjonalizm i świetne podejście nawet dla... Grzegorz Mistrzowie wśród szkół! (2) Fantastyczna atmosfera, pełen profesjonalizm i świetne podejście nawet dla... Grzegorz - opinia (2) Wszystko zdane za 1. razem. Goraco polecam Pania Agnieszke, swietna atmosfera... Podziękowanie. (2) Kilkanaście lat temu odbyłam kurs prawa jazdy kat. B w innym ośrodku nauki... Katarzyna Serdecznie dziękuję i polecam (2) Dzięki OSK Elite niemożliwe stało się prawdziwym. Po totalnym falstarcie, z... Marta S. Polecam !!! (1) Cudowni profesjonaliści. Tylko dzięki nim zdałam egzamin państwowy z... Agnieszka Mikutel polecam! (2) Z całego serca polecam! Korzystałam co prawda tylko z dziesięciu godzin jazd... Marta Super przygotowanie do egzaminu, oraz do codziennej jazdy po nim (2) Pracownicy ośrodka z dużą skutecznością nauczają do egzaminu państwowego,... Eryk Vest Szkoła godna polecenia (2) Serdecznie polecam szkołę Elite. Bardzo zorganizowana firma dzięki, której... Marta Kruchelska Polecam z czystym sumieniem! (2) Profesjonalne podejście, duże zaangażowanie i cierpliwość - tak można krótko... Sara Zdałem Od razu :) (2) Ekipa Elite Przygotowuje perfekcyjnie do kursu zarówno teoretycznego jak i... Damian Kreja Tylko OSK I Elite!!!!! Jedyna i najlepsza!!!!! (2) 6 lat temu rozpocząłem moja przygodę z prawem jazdy w innej szkole. Po 9... Marcin Jak prawo jazdy, to tylko u nich! (2) W życiu bym nie powiedziała, że uda mi się zostać kierowcą, a tu proszę :)... Karolina Co za ulga! (2) Po tylu latach 'czajenia sie' a pozniej probowania nareszcie zostac kierowca.... Viola