Najlepsza szkoła w trójmieście (2) Jak sama nazwa wskazuje elitarne szkolenie, wszystko na najwyższym poziomie,... Jaca Najlepsza szkoła w Gdańsku (2) Do OSK Elite trafiłam po kursie odbytym cztery lata temu w innej szkole.... Weronika Polecam !! (2) Zdecydowanie polecam ! Nawet z diabła potrafią zrobić potulnego baranka ��... Marlena :)
Rewelacja! (1) Profesjonalne szkolenie zarówno z teorii jak i z praktyki, bardzo mili i... Mikołaj Pełen profesjonalizm! (2) Świetnie prowadzone wykłady teoretyczne, jazdy to sama przyjemność,... Tomasz Sochacki Polecam!!!! (2) Wszystkim którzy zastanawiają się nad wyborem ośrodka bardzo polecam, pełen... Oliwia Zdecydowanie polecam OSK ELITE, (2) Chciałbym serdecznie polecić szkółkę nauki jazdy OSK Elite. Ich... Paweł Ciarka Polecam 100% (2) Chciałam bardzo podziękować szkole OSK Elite!!!!! Najbardziej jednak dziękuję... Ola :) (2) Świetna szkoła nauki jazdy Super atmosfera! Jazdy dostosowany do potrzeb... ZBYSZEK Nieprawdopodobni :) (2) Mówi się brak słów... paradoksalnie tych słów mam aż nadto. Cudowne podejście... Monika 100% POLECAM (2) Po 17 latach zarzuconego pr.jazdy zdecydowałam się na powtórne zmierzenie się... Ewa Zdecydowanie polecam OSK Elite (2) Nauka jazdy w OSK Elite to czysta przyjemność! Profesjonalne podejście... Marcin Jak prawko to tylko w OSK ELITE (2) Wszystko na 6 bo inaczej się nie da bardzodzo polecam . Super atmosfera... Kasia R . Sopot Rewelacyjna! (2) W mojej ocenie jedyna i najlepsza. Pełen profesjonalizm, ludzie pracujący w... Bartosz Polecam! (2) Jako była kursantka zdecydowanie polecam. Dzięki profesjonalnemu... Sylwia Polecam gorąco (1) Wspaniała szkoła i wspaniała kadra. Prawdziwa rodzinna atmosfera i chęć... Ela S. Polecam! (1) Bardzo dobry kurs, przygotowujący do ZDANIA egzaminu :) Teoria- w milej... Natalia Zadowolony kursant (2) Świetna nauka jazdy, profesjonalni instruktorzy, bardzo dobre i indywidualnie... Maciej Ł Polecam z całego serca! (1) Z całego serca polecam ośrodek Elite! Miałam przyjemność jeździć z p. Czesią... Ewelina Swietna Szkola Nauki Jazdy (1) Goraco Polecam!! Naprawde swietna szkola, instruktorzy, bardzo mila atmosfera... Z Gdanska