2 lata "bujałem się" po różnych ośrodkach i różnych instruktorach. Po drugim niezdanym egzaminie, obraziłem się na PORD i zrobiłem rok przerwy. Powrót do zdawania przypominał koszmar i łącznie oblałem chyba z 6 razy. W końcu wziąłem się w garść i trafiłem do Sylwii z Jankara. Oprócz tego, że przyjemna wizualnie :), to jeszcze uprzejma, profesjonalna i wymagająca :)
Najlepsza mieszanka cech na jaką mogłem trafić, bo gdy wypuściła mnie na egzamin, zdałem go w 30 minut i od wczoraj mogę jedynie czekać na odbiór prawa jazdy ;)
Samochód zadbany i sprawny, materiały naukowe od Karola gratis, cena moim zdaniem za taką jakość jak najbardziej odpowiednia, no chyba że ktoś woli się wybrać na kurs za 700zł z groupona i oblać później przy sprawdzaniu świateł :)
Miałem również przyjemność poznać Henryka i Darka. Całe to "trio" będę wspominać bardzo dobrze i każde z nich pomogło mi w osiągnięciu sukcesu. Nie ma mowy o żadnych problemach z komunikacją, czy o traktowaniu kursanta jak kolejnego materiału tylko i wyłącznie zarobkowego. To co dajesz do kasy, dostajesz z nawiązką podczas jazd i nauki. Jak mi się już znudzi prowadzenie, to podeślę do nich swoją żonę na ostry trening u Sylwii :)