W salonie Exclusive zrobiłam 2 pary okularów, przy czym salon odwiedziłam jakieś 25 razy( gdyż jestem klientem oszcządnym i upierdliwym zarazem) i za każdym razem spotkałam się z cierpliwościa i profesjonalnym przyjęciem.
Oprawek korekcyjnych szukałam ponad miesiąc, do salonu wracałam jak bumerang a panie zawsze uprzejmie mnie witały i doradzały. Mimo iż miałam receptę od okulisty zrobiłam badanie w salonie gdyż było za darmo i okazało się że miałam zawyżoną moc szkieł i to o wiele, okulary wykonałam wedle zalecenia pani doktor salonu exclusive i jestem zachwycona, wzrok przyzwyczaił się błyskawicznie. Następnie postanowiłam wykonać okulary słoneczne. Niedługo po zrobieniu moich okularów korekcyjnych zakład reklamował promocję- "Druga para szkieł gratis", pomimo tego iż kupiłam okulary przed promocją, szef zgodził się wstawić mi szkła przeciwłoneczne z antyrefleksem do tego cieniowane gradalnie do wybranych przeze mnie oprawek, w związku z czym kupiłam sobie wymarzone Guessy płacąc tylko za oprawki. Na odbiór okularów zapomniałam karteczki ale to też nie było problemem. Jednym słowem pełna profeska i polecam gorąco.