Roman - opinia (1) Gorąco polecam, frofesjonalna i miła obsługa, szybka realizacja i przystępne... Roman Marek - opinia (1) rewelacja!!! To jednym słowem. Gdyby chcieć opisać większą ilością zdań to... Marek Polecam (1) Obsługa w porządku, duży wybór w salonie i ceny na bardzo rozsądnym poziomie.... Kamil
Bardzo dobry salon optyczny (1) Zrobiłam okulary dla siebie i męża, bardzo miła obsługa i duży wybór... Alicja Polecam gorąco (1) W salonie Exclusive zrobiłam 2 pary okularów, przy czym salon odwiedziłam... Martita Polecam (1) Byłem w Gdańsku na wczasach i synowi popsuły się okulary.Po wczesniejszym... Maciej Zupełnie odradzam! (1) Do optyka zwróciłam się z banalną sprawą- przylutowaniem części oprawki. Po... Ania UMÓWIONY,A NIE PRZYJĘTY (1) Po dwóch dniach czekania na umówioną wizytę z kawałkiem metalu w oku... B. Polecam ten sklep (1) Bardzo profesjonalne podjescie do klientów, bardzo miła obsługa, dużo oprawek. Martuś Polecam (1) Bardzo dobry optyk, dużo opraw do wyboru. Korzystam z ich usług od lat i jak... Greg Gorąco polecam ! (1) Rewelacyjny lekarz - fachowa obsluga i przede wszystkim wysoka jakość... Robert EXCLUSIVE RD w Real Gdynia (1) Zdecydownaie profesjonalna obsługa. Mam duża wadę wzroku. Potrzebowałam jak... Stała_Klientka