Polecam instruktorke Beate!

Jeśli chcesz być dobrze przygotowany do egzaminu i przy tym nie stresować się i milo spędzić czas to najlepsza instruktorka jest Beata. Jak powtarza instruktorka Beata, prowadzenie samochodu ma być przyjemnością. I z nią tak właśnie jest. Ucząc się jeździć odpoczywałam. Choć cały czas albo skręcałam albo zawracałam. Bez przerwy uczyłam się manewrów. Nie tak jak to niektórzy opowiadają,ze nigdy nie skręcali w lewo. Z instruktorka Beata nie ma takiej opcji. Dodam tez ze na egzaminie byłam tylko w tych miejscach w których cały czas jeździłam podczas nauki jazdy. Także nic nie było w stanie mnie zaskoczyć. Jeszcze raz gorąco polecam instruktorkę Beatę. Jest NAJLEPSZA!!!! Wielkie dzięki Beatko:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam instruktorke Beate!

HA HA HI HI Było fajnie miło i przyjemnie Na egzaminie byłam tylko tam gdzie z panią B ..... A EGZAMIN O B L A N Y !!!!! .... I czym tu się chwalić !!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam instruktorke Beate!

Witam w klubie ! A już strach zaglądał mi w oczy , że tylko ja jestem osłem i muszę straszną kasę zostawiać tej instruktorce za godziny dodatkowe. Nie zmienia się instruktorów bo kolejny nie wie z czym mamy problem - to cytat jaj słów ......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0