Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu.

Witam, chciałabym się podzielić moja opinia na temat spotkań u pani Joli.
Zgłosiłam się na sesje hipnotyczne w maju, gdyż byłam przepełniona lękami, pełna blokad, codziennie towarzyszyło mi uczucie niepokoju, nastrój depresyjny. Zdecydowałam się napisać opinie dopiero teraz, gdyż wcześniej wydawało mi się, że hipnoza na mnie nie działa. Pojawiły się zwątpienia. Teraz już wiem, że hipnoterapia w moim przypadku, to powolny proces i że nie każdemu pomaga od razu (każdy przecież zmaga się z innymi problemami). Większe zmiany zauważyłam po poleconej przez panią Jolę autohipnozie, którą wykonywałam dodatkowo w domu. Po dwóch tygodniach systematycznej pracy coś puściło i pojawiło się niesamowite uczucie spokoju, zaczęłam być obecna „tu i teraz”, przestały kłębić się w głowie niepotrzebne myśli, zniknęło uczucie niepokoju. Moje sesje nadal trwają i z każdą koleją czuję się coraz lepiej, inaczej patrzę na świat. Hipnoza zmienia nasze myślenie. Serdecznie polecam panią Jolę, gdyż jest to niezwykle ciepła osoba, pełna cierpliwości i zrozumienia. Pracuje pasją i zaangażowaniem. Na sesjach czuję się spokojna, zaopiekowana, ważna. Polecam każdemu, kto chce zmienić jakość swojego życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Korzystam z jogi i medytacji , robię to w domu , bez opłat , oczywiście korzystam z porad trenera lub Guru !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0