Wioleta - ocena (1) Terapia przyniosła mi niezwykłe korzyści, a gdybym miała wybierać ponownie,... Wioleta Jan - ocena (1) Odwiedziłem gabinet dość dawno temu. Budził moje mieszane uczucia. Pani... Jan Hubert - opinia (1) Z Panią Jolantą pracuje nad sobą od dwóch lat. Od tego czasu dużo w moim... Hubert
Katarzyna - opinia (1) Pani Jolanta pomogłaby mi kilkukrotnie na przestrzeni lat z różnymi sprawami.... Katarzyna Julia - opinia (1) Pani Jolanta jest sympatyczną, miłą osobą. Jednak dla mnie terapeuta powinien... Julia Magdalena - opinia (1) Z całego serca polecam hipnointegracyjną terapię HITT u Pani Joli. To była... Magdalena Bogdan - opinia (1) Polecam, co prawdę mówiąc szukałem odpowiedzi na jedno pytanie. Po pierwszym... Bogdan Bogusia - opinia (1) Pracowałam z Panią Jolą metodą H.I.T.T., po każdym spotkaniu wychodziłam ze... Bogusia Łukasz - opinia (1) Chcę w tym miejscu podzielić się swoimi doświadczeniami z zakończonej terapii... Łukasz Tomasz - opinia (1) Polecam bardzo Panią Jolę! Na hipnozę zdecydowałem się po przeprowadzce do... Tomasz Damian - opinia (1) Mimo, iż to była moja pierwsza hipnoza widzę zachodzące zmiany na lepsze. Damian Polecam każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu. (2) Witam, chciałabym się podzielić moja opinia na temat spotkań u pani Joli.... Ania Karol (1) Nigdy nie miałem kontaktu z hipnoterapia , zdecydowałem się raczej z... Karol Dziękuję (1) Witam serdecznie. Zbierałam się długo z napisaniem czegoś ale nie wiedziałam... Dorota Paulina - opinia (1) Pani Jola jest niezwykle charyzmatyczną, pełną empatii terapeutką.... Paulina W drodze do poznania siebie (1) Raz na miesiąc spotykam się z panią Jolą. Jestem po trzeciej wizycie i już... Kasia Cudowna terapeutka (1) U Joli byłam już kilka razy. Pomogła mi bardzo we wieku kwestiach, głównie z... Agata Terapeutyczna podróż w głąb siebie (1) Hipnoza...enigmatyczna,wzbudzajaca ciekawość, lęk, pociągająca, nie do końca... Joanna Migreny itp (1) Nazywam się Mateusz. Mam 26 lat. Trafiłem do gabinetu Pani Joli kilka tygodni... Mateusz Szczerze polecamj (1) Do gabinetu Pani Joli trafilam przez przypadek ,kiedy to metody, które... Marzena