Dziękujemy (1) Z całego serca polecam hipnozę u Pani Jolanty Drobek, jest bardzo ciepłą... Krystyna Socha Skuteczna metoda terapii (1) Próbowałem już kilku metod rozwiązania mojego problemu tycia, włącznie z... Jacek Dziękuję (1) Witam. Potrzebowałem pomocy w zrozumieniu potrzeb, zarówno swoich jak i moich... Kuba
Polecam (1) Do gabinetu Pani Joli trafiłam po długich poszukiwaniach właściwej terapii... Iwona Nowy Ja (1) Od czasu wyjścia z Twojego gabinetu łatwiej mi się oddycha (mniejszy opór na... Tymoteusz polecam (1) Już pierwsza sesja hipnozy wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. A po... Joanna CUDOWNY SPOKÓJ (1) Polecam prosto z serca Jolę, jest to osoba cudowna czuje się od samego... Matta Łukasz (1) Jestem po kolejnej wizycie u Pani Jolanty i naprawde polecam, pomogla mi... Lukasz Polecam! (1) Polecam wszystkim osobom z nerwicą/depresją.Moja historia z chorobą... Kobiefa Ana (1) Spotkałam się z Jolą na dwóch sesjach, problem jaki miałam to liszaj na... Ana POLECAM ! (1) Korzystam z sesji hipnozy u Jolanty Drobek od kilku tygodni i od pierwszego... Agnieszka Hipnoterapia - Adam (1) Pani Jolanta to fantastyczna osoba. Jak kazdy czlowiek mialem watpliwosci czy... Adam Krystaliczna SZCZEROŚĆ (1) Minęło pare tygodni od sesji z Jolą. Zostalem oczyszczony ze szczegolowego... Marcin Polecam (1) Polecam z całego serca sesje u Pani Jolanty, która jest niezwykle ciepłą i... Kasia Polecam (1) Niesamowite przeżycie, oczyszczające,  po pierwszej sesji poczułam... Żaneta Wrocilam do zycia (1) Niesamowita podroz...przezywam to wszystko co działo sie podczas seansu juz... markocie Opinia (1) Niesamowite doświadczenie i podróż w nieprzewidziane, zapomniane zakamarki... Paulina Polecam C.D. (1) Witam. Jestem po kolejnej porcji hipnozy i znów świetnie. Ciężko to opisać... Zadowolony Paweł Ania (1) Jola jest cierpliwa i ciepla osoba,czuje swoja misje i jest pewna tego,co... Ania Polecam (1) Jestem po poerwszej sesji. Wrażenia z*******e. Umówiłem sie na kolejną... Paweł