Znalazłem Brygadę Mistrza Józefa w Internecie, początkowo byłem sceptycznie nastawiony do brania ekipy nie z tzw. "polecenia". Jednak już po pierwszej rozmowie z panem Krzysztofem wiedziałem że Brygadzie Mistrza Józefa można zaufać. Pan Krzysztof jest osobą, która traktuje klienta w sposób jak dla mnie niespotykany, można odczuć autentyczną chęć niesienia pomocy w rozwiązaniu remontowego problemu :). Dlatego nie dziwi mnie fakt, że ekipa miała w tym czasie dość zajęty zleceniami kalendarz. Nam zależało na jak najszybszym rozpoczęciu remontu, dosłownie w tydzień od rozmowy. Pan Krzysztof, chociaż nie miał w tym żadnego interesu znalazł dla nas inna ekipę, która akurat miała czas. Przekonał nas że ekipa która poleca, wykona wszystko na czas, zmieści się w budżecie i bardzo sumiennie wykona wszystkie zlecone prace. Musze powiedzieć że jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy poleconej firmy. Mieszkanie 60m2 przeszło gruntowny remont i nie ma się do czego przyczepić, wszystko poszło idealnie. Dodatkowo pan Krzysztof pojawiał się kilkukrotnie osobiście, by sprawdzić jakość wykonywanych prac przez poleconą ekipę. Szczerze polecam Brygadę Mistrza Józefa, współpraca na 6 w skali 1-6.