Basia z Gdyni - opinia (1) Witam chce bardzo podziękować Panu Krzysztofowi za remont łazienki, trud,... Basia z Gdyni IwonaM - opinia (1) Napiszę krótko i na temat. Z czystym sumieniem polecam brygadę Pana Dawida.... IwonaM Rzetelnie,przyjaźnie i miło (3) Usługa rozpoczęta bez zbędnej zwłoki, fachowo przygotowany kosztorys,... Krystyna
Nasza pierwsza i najlepsza Brygada! (2) Kupiliśmy z narzeczonym pierwsze mieszkanie w stanie deweloperskim. Już kilka... Maria i Tomek Szukając rzetelnego wykonawcy, spotkać człowieka godnego zaufania. (2) Teraz się zacznie… prorokowali nasi znajomi, którzy przechodzili gehennę... Małgorzata i Piotr Fantastyczna Brygada!! (1) Przeprowadziliśmy się do Trójmiasta z Żoną w tym roku i po dotychczasowych... Michal polecam brygadę mistrza józefa- wszystko na szóstkę z plusem (1) Szukając w Internecie ekipy remontowej znalazłam Brygadę Mistrza Józefa.... Ewa Polecam, nie bójmy się brać ekipy znalezionej przez Internet (1) Znalazłem Brygadę Mistrza Józefa w Internecie, początkowo byłem sceptycznie... Marek Zdecydowanie polecam! (1) Ekipa jak najbardziej godna zaufania, bardzo dobry kontakt, elastyczność, no... Ewa Mistrz Józef - czyli mistrzostwo świata! (1) Piszę tę ocenę naprawdę "dłuuugo" po zakończeniu prac w mieszkaniu. Żałuję,... marcin Zdecydowanie nie polecam (5) Firmę Brygada Mistrza Józefa, wybrałam kierując się b. dobrymi opiniami... Małgorzata Polecam! Profesjonalna ekipa! (1) Z całego serca polecam ekipę Pana Krzysztofa! Fachowcy, szybcy, dokładni,... Karolina Gruntowny remont mieszkania- zdecydowanie polecam (1) Od samego początku rozmów z Panem Krzysztofem chciałam aby jego brygada... estetka Brygada na szóstkę z plusem (6+). (1) Szukałam godnych zaufania wykonawców kompleksowych prac remontowych... Ewa T. Szczerze polecam! (1) Szczerze polecam! Namiar wzięłam z internetu, znajomi mówili, że jestem... Agnieszka z Wejherowa brygada na medal! prawdziwi mistrzowie! (1) Szukasz sumiennych, profesjonalnych i uczciwych majstrów? Dzwoń do Brygady... katarzyna lawendowe Mistrzowska brygada (1) Prace wykonane zgodnie z planem, terminowo(a nawet szybciej) i w przystępnej... Dominik Bardzo polecam! (1) Brygada i jej właściciel - Pan Krzysztof, to najbardziej wiarygodna i... Katarzyna Polceam Brygadę! (1) Wykończenie mieszkania wykonane zgodnie z kosztorysem i planem robót, brak... Daniel naprawdę solidni (1) Brygada Mistrza Józefa to prawdziwi rzemieślnicy, którzy wykonują pracę z... Maciek