jeszcze raz chciałam podkreślić jak bardzo się cieszę, że nasz synek chodzi do Przedszkola Marchewka. Jak dobry był to wybór!! Pokierowany głównie zdrowym odżywianiem, jednak wszystkie inne aspekty takie jak: wybór pań przedszkolanek, dodatkowe zajęcia, atmosfera, wystój sal, czystość, cała funkcjonalność, podejście do dzieci (które są na pierwszym miejscu u Pani), dbanie o wszystkie szczegóły to wszystko składa się na nasze zadowolenie i poczucie, że nasz synek jest we właściwym miejscu. Za to jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.


A teraz chciałabym właśnie podkreślić temat wyżywienia w Przedszkolu Marchewka, bo z dużym zainteresowaniem śledzę jadłospis i jestem zawsze pod ogromnym wrażeniem, ogółu jak i wszystkich dopracowanych szczególików takich jak: sezonowość potraw. Tego, że potrawy często są duszone i pieczone, dopasowanie potraw pod kątem smaku (zioła, przyprawy itd.),unikanie białej mąki, wplatanie w jadłospis mlek roślinnych itd. Itd. Te dania są wykwintne, a że kilka razy udało mi się je posmakować to wiem jak są smaczne  Dostrzegamy Państwa starania i ogólną idee zdrowego odżywiania. Za co również bardzo gorąco dziękujemy.