Przedszkole Marchewka

Przedszkola

Gdańsk, Świętokrzyska 5

Katarzyna Litwin - opinia (1) Pani dyrektor podczas rozmowy telefonicznej zażyczyła sobie, bym usunęła... Katarzyna Litwin najlepsze z możliwych (2) Przedszkole Marchewka to najlepsze co nam mogło się przydarzyć , oddając pod... D ? (1) Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Ok, jedzenie jest super - nie ma takiego... Ewa
Polecam szczerze (1) jeszcze raz chciałam podkreślić jak bardzo się cieszę, że nasz synek chodzi... Polcia Uwielbiam Marchewkę :) (1) To miłość od pierwszego wejrzenia :) Profesjonalna opieka pełna czułości,... Anna Polecam. (1) Jestem bardzo zadowolona z wyboru Marchewki na przedszkole dla naszej córki.... Kasia Wybór najlepszy z możliwych (1) Synek chodzi do przedszkola już 3 rok. Zarówno on jak i my jesteśmy bardzo... Rodzice 5-latka super miejsce (1) Życzę wszystkim żeby ich dzieci chodziły do Marchewki. Super zdrowe i pyszne... Ola Przedszkole idelane dla malucha (1) Zapisałem do przedszkola Marchewka córkę jak miał niecałe 3 latka. Bałem się,... Tata przedszkolaka Przedszkole prowadzone z pasją (1) Umowę z P. Moniką podpisałam gdy przedszkole było jeszcze w budowie. Wtedy... Agnieszka polecam (1) super przedszkole!!! Zdrowe jedzenie oraz rodzinna atmosfera łącznie z Panią... Mama Maluszka PRZEDSZKOLE NAJLEPSZE W OKOLICY (1) Polecam Marchewkę! Przede wszystkim jest tam zdrowe i pyszne jedzenie dla... Mama starszaka polecam (3) Najlepsze przedszkole ;) Rodzinna atmosfera jestem zachwycona podejsciem... Mama Ani Rewelacja (1) Przedszkole rewelacyjne, czyściutkie, pachnące, Panie bardzo oddane dzieciom.... Agnieszka