Polecam

Szczerze polecam GDprawko jako szkołę nauki jazdy.
Po pierwsze - kulturalny i rzeczowy kontakt z klientem, miła atmosfera, zadbanie o samopoczucie kursanta (gorąca herbata zimą), elastyczność jeśli chodzi o godziny i terminy.
Po drugie - przystępny przekaz wiedzy teoretycznej i ogromna cierpliwość p.Adama w odpowiadaniu na liczne pytania.
Po trzecie - konkrety na egz wewnętrznym; sama widziałam, że czas na PORD jeszcze nie nadszedł.
Po czwarte i najważniejsze - fantastyczny instruktor p. ŁUKASZ! :) rzeczowy, cierpliwy, przewidujący, z wiedzą, doświadczeniem, dobrym sercem i poczuciem humoru. Znalazł na mnie "sposób". Dzięki Niemu polubiłam prowadzić, a to nie było takie oczywiste. Nauczył rozsądku na drodze, samodzielności za kierownicą i dynamiki jazdy. Czułam się przygotowana na egzamin. Zdałam za drugim razem (za pierwszym pożarł mnie stres). Czuję się gotowa na jazdę swoim autem i wiem, że nie będę jeździć jak "ostatni ogórek" ;) tylko jak na kierowcę przystało.
Jeszcze raz bardzo dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu:

Pani Ewo, przede wszystkim dziękujemy za zaufanie ! Cieszę się, że mimo kilku momentów zwątpienia zdecydowała się Pani dociągnąć temat do końca i pozwolić nam idealnie przygotować Panią do egzaminu co - jak widać - uwieńczyła Pani sukcesem !
Dziękujemy też za miłe słowa.
Pozdrawiamy
Zespół GDprawko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0