Polecam

Po ciąży mino różnych diet i aktywnosci fizycznej miałam problemy ze zgubieniem kilogramów...i wtedy trafiłam do Pani Natali ktora doradziła jakie zabiegi byłyby dla mnie odpowiednie (kriolipoliza, żelazko i kontrasty). W ciągu około 4 miesięcy z rozmiaru 40/42 mieszczę sie w swoich rzeczach sprzed ciąży czyli 36/38. Do dzis jestem i bede stała klientka Pani Natalii bo wiem ze moge jej zaufać i nie naciąga mnie na zabiegi które nie sa mi potrzebne... po prostu jest 100% profesjonalistka, na dodatek bardzo sympatyczna dziewczyna i wręcz uzależniła mnie od Abacosun z którego zawsze wychodzę zrelaksowana i pełna pozytywnej energii za co bardzo jej dziekuje! Pan Mateusz (fryzjer) jest rozwniez tak samo nieoceniony i moim zdaniem jest mistrzem w swej dziedzinie! Jak długo żyje nikt nie podszedł do mnie i moich włosów w tak profesjonalny sposób, czułam sie wręcz jak gwiazda wychodząc od niego!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja niestety nie mogę podzielić twojej opinii. Na poczatku roku 2016 wykupiłam na grouponie w promocji 4 przyłożenia za 200zł kazde. Te 800zł to były niestety wyrzucone pieniądze bo tzw. kriolipoliza w Abacosun to kriolipoliza tylko z nazwy , z prawdziwym urządzeniem medycznym do krio nie mającym nic wspólnego. Wiem co mówię bo 4 miesiące temu byłam na tej prawdziwej, medycznej krio w centrum gdańska i po dwóch miesiącach z brzucha zeszło mi 7 cm. W Abacosun niestety ani pół cm. Różnice w zabiegach ogromne: W Abacosun - owinięcie partii ciała folią strechową i pół godz. na zabieg, w drugim Spa w Gdańsku specjalna przeciwodmrożeniowa membrana i zabieg 70 min. Za brzuch zapłaciłam 800zł. Sprawdzałam , w Warszawie 1200,- Sporo?! tak ale efekt jest i to jaki efekt!!!! dla zainteresowanych tel. 58/682-06-63
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0