Karola - opinia (1) Bylam u Pani Magdy na pazurkach i jestem dopieszczona i szczesliwa ze... Karola Szczerze polecam!!! (1) Byłam ostatnio, jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, relaks itd.... BaDu Polecam (1) Po zabiegu oczyszczania twarzy moja cera stała się jaśniejsza, gładsza i... Maciek
Nie polecam brak kompetencji (2) Zdecydowanie odradzam, Pani, która mnie obsługiwała wykazała się wyjątkowym... Kaśka Polecam (2) Po ciąży mino różnych diet i aktywnosci fizycznej miałam problemy ze... AniaB Profesjonalnie i miło polecam Panią Karolinę Dolewską (1) Bardzo miła i profesjonalna jest Pani Karolina.. Zna się na rzeczy;-}... Kasia Miejsce godne polecenia. (1) Polecam każdemu kto ceni sobie profesjonalną obsługę i przyjemna atmosferę w... Anna Super (1) Niedawno zaczęłam współpracę z P. Natalia. Miałam dużą gulę po ugryzieniu psa... Ada Świetne miejsce (1) Od jakiegos czasu jestem klientka Pani Natalii. Serdecznie polecam. Na kazde... Magda Bardzo miła atmosfera i obsługa. Super miejsce! (1) Jakiś czas temu byłam w salonie na zabiegach kosmetycznych : żelazko... Agnieszka Mikropigmentacja włosów (1) Utrata włosów rozpoczęła się u mnie dość wcześnie i skutkowała przesunięciem... KW Zabiegi weszły mi w krew (1) Upływa dziesięć miesięcy, odkąd rozpoczęłam odnowę biologiczną z "ABACOSUN".... Aneta Makijaż permanentny brwi u Pani Beatki (1) Jestem po makijażu permanentnym brwi u Pani Beatki metodą włosa. i Bardzo... Kasia Upadek (1) Witam serdecznie nie polecam juz tego miejsca, kiedyś było urokliwe klimat... Renata Jak do fryzjera to tylko do Pani MONIKI :) (2) Ta fryzjerka umie wsluchac sie w potrzeby klienta.Jest bardzo kreatywna i... Anna Dolne kreski i brwi od podstaw (1) Koleżanka poleciła mi ten salon do makijażu permanentnego i nie zawiodłam... Gina Polecam makijaz permanentny ! Ania K. :) (1) Jestem wlasnie po zabiegu permanentnym brwi i jestem mega zadowolona! Przez... monika zabiegi pielęgnacyjne (1) Po kilku latach "nic nie robienia", nadszedł moment, kiedy trzeba o siebie... Beata Makijaż permanentny (1) Długi czas wahałam się przed zrobieniem makijażu permanentnego brwi - bałam... Beata Abacosun (1) Pani Lucyna dziękuje Pani Patrycji za kreski na powiece górnej. Do zobaczenie... Lucy68