makijaż permanentny brwi (1) bardzo duży pozytyw! jestem mega zadowolona! wreszcie mam piękne brwi w... olakocha Rewelacja (1) Jestem bardzo zadowolona z usługi pani Ani K. :)! Bardzo profesjonalna i miła... Monika Brwi -metoda piórkowa (1) Szczerze polecam Panią Patrycję , która "zrobiła mi " idealne brwi:)Duży plus... Ewa
Perfekcja :) makijaż permanentny ,zabiegi upiekszające i tak piękne Panie !!! (1) Będę się powtarzać bo z wcześniejszych opinii wynika ,że Pani Patrycja ma... Joanna Piękne usta!!!! (1) Drogie Panie!!! Jeśli się jeszcze zastanawiacie nad makijażem permanentnym to... Zosia nowe piekne brwi :) (1) Kilka dni temu oddalam swoje brwi w rece rewelacyjnej Ani, która zrobila z... Marzena U. Makijaż permanentny ! Ania Krzywkowska (1) Serdecznie polecam makijaż permanentny w wykonaniu Pani Ani Krzywkowskiej!!!... Magda Jestem zachwycona moimi brwiami!!! (1) Uwielbiam moje nowe brwi, ktore zrobilam u Pani Patrycji. Jestem bardzo... Folina Peeling, masaż, maska (1) Jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Polecam gorąco, usługa profesjonalna,... Ewe profesjonalizm na światowym poziomie (1) Jestem stałą i wieloletnią klientką Abacosun, korzystająca zarówno z usług... Aleksa Mikropigmentacja / Tatuaż (3) Straciłem włosy. Łysienie plackowate. Nic nie odrastało. Beznadziejnie to... Facet TERAPIA KONTRASTAMI (1) Jestem stałą klientką Abacosun. Zachęcona reklamą Pań obsługujących... Maja Rewelacja ! (2) Polecam Wszystkim fryzjera Pana Pawła (z tego co wiem,to pracuje od... Klientka Pedicure i manicure (1) Niedawno skorzystałam z usługi pedicure i manicure u Pani Kasi. Pod czas... Iwona polecam (2) Pani Ania K. czyni cuda! Robila mi kreski gorne. Sa cudowne! Zabieg zupelnie... tatiana Bartek - opinia (2) Zbierałem się do napisania opinii od 3 miesięcy ponieważ chciałem zobaczyć... Bartek Mikropigmentacja włosów (3) Na zabieg mikropigmentacji włosów w Abacosunie przywiódł mnie internet. W tej... Elżbieta M. Nowy fryzjer. (1) Salon Abacosun, którego jestem klientką, zyskał ostatnio doskonałą stylistkę... Klientka instytutu urody polecam profesjonalną Panią Elę (1) trudno o fryzjerów z polotem i wyobraźnią, Pani Ela natomiast wiedzie w tej... Karolina Najlepsza fryzjerka, jaką w życiu spotkałem. :) (1) Sceptycznie podchodziłem do salonu Abacosun przejeżdżając obok lokalu od... Wiktor Jodłowski