Pełen profesjonalizm (1) Bardzo kompetentni pracownicy, duży wybór usług, przystępne ceny, miła... Patrycja Elżbieta A (1) Jestem klientką od 12 lat.Uczęszczam na zabiegi do P. Marzeny Seroczyńskiej.... Elżbieta A Polecam najlepszy salon (1) Jestem stałą klientką. Do wystawienia oceny salonowi, przyczyniła się odmiana... Marianna
Polecam! (1) Do gabinetu trafiłam, ponieważ wyczytałam o ich super urządzeniu do makijażu... Kasia Nowy wygląd salon Abacosun Gdynia (1) Ostatnio po remoncie mialam okazję być znów na zabiegu w salonie, zaskoczyła... Kasia nowa klientka - opinia (2) Skorzystałam z usług już kilkakrotnie. Na początku moje uczucia były mieszane... nowa klientka Polecam (1) Odwiedzam ten salon średnio co dwa miesiące i zawsze byłam bardzo... Halina G Rewelacja! (1) Profesjonalizm, świetna atmosfera, przystępne ceny, szeroki zakres usług...... Kasia Depilacja (4) W ramach promocji wykupiłam karnet na 500 impulsów IPL w celu depilacji (... Klientka na jedną promocję salon kosmetyczny (6) w salonie obsługa profesjonalna, widoczne efekty (usówanie celulitu),odnowa... Wioletta Niższa cena = gorsza jakość? (5) Niestety, jestem bardzo rozczarowana usługami salonu kosmetycznego Abacosun.... lamariposa13 depilacja niby laserowa (2) zrobiłam 6 zabiegów depilacji ipl w tym gabinecie i efekt zerowy,włosy jak... agnieszka POLECAM !!!! (3) Trafiłam do ABACOSUN przez zupełny przypadek, szukałam miejsca, na tzw... Na pewno stała klientka Gorąco nie polecam (8) jeśli chodzi o modelowanie fryzury na specjalne okazje to jestem na NIE... Beata Polecam (1) Szanowne Panie miałam przyjemność skorzystać z usług salonu Abacosun. Jest to... klientka Sai - opinia (1) Faktycznie, nie jest zbyt "klimatycznie", ciągle mnóstwo ludzi, czasem nie... Sai fryzjer (2) Moze sam salon ok, ale fryzjerstwo sredniej klasy, chyba ze zle trafilam bo... Ania RZESY (1) Chcialam Paniom polecic p.Beate F.,jakis czas temu zrobilam u niej manicure,... DOROTA Z. profesjonalizm w 100% (1) do Abacosun trafiłam przez grupon IPL,jestem bardzo zadowolona z efektów,... Kasia SALON SUPER (1) kosmetyka, obsługa pierwsza klasa... ale fryzjerstwo tam niestety kuleje...... Lola