Polecam świetną stylistkę-fryzjerkę Elę :) (1) Jestem jej "wierna" od kilku lat i pozostanę bez względu na miejsce, w którym... Małgorzata Piękne kreski w wykonaniu Pani Beatki (1) Bardzo dziękuję za piękne kreski Pani Betce G, zabieg bezbolesny, obsługa... Joanna Małgosia - opinia (1) Do salonu trafilam przypadkiem, kiedy to w odruchu rozpaczy szukałam jakiegoś... Małgosia
wspaniały salon!! (1) Przychodzę do salonu regularnie. Jestem bardzo zadowolona z prac kosmetyczek!... Beata w koncu dobrze trafilam (1) Cudowny salon, cudowna obsluga, cudowny klimat,cudowna Monisia-ktora mimo iz... Madzia depilacja bikini (1) depilacja bikini brazylijskie u p. Magdy szybko ,sprawnie i na temat Mariola Uzależnienie ? ;P (1) Jestem klientką salonu Abacosun od kilkunastu lat, poziom usług jest wciąż na... Marzena K MASAŻ ODCHUDZAJĄCY (2) BYŁEM W SALONIE ABACOSUN JUŻ CHYBA 30 RAZ. JESTEM BARDZO ZADOWOLONY Z... TRED24 Abacosun (1) Niesamowicie mila atmosfera, którą stwarza w szczególności obsługa, wystrój... Marta fantastyczny relax (1) Przemiła uśmiechnięta kadra, która z oferty zawsze pomoże wybrać coś czego... Karolina Żelazko (1) Do salonu trafiłam dzięki namowom przyjaciółki i nie zawiodłam się. Świetny... Agata Cechosz świetny salon (1) Chodzę do salonu Abaco w Gdyni od 2 lat, średnio co 2 miesiące. Jestem bardzo... Ola Salon Abacosun Mikropigmentacja włosów HFS (1) Do Abacosun trafiłem dzięki Trójmiasto.pl i bardzo polecam wszystkim którzy... Wojtek lamiada - opinia (1) nie wiem czy ktoś wie co znaczy nie mieć brwi ? w tym miejscu je odzyskałam,... lamiada lamiada - opinia (1) świetne miejsce, profesjonalna obsługa, ogromny zakres usług, najnowszy... lamiada Najlepszy na świecie (1) Instytut urody Abacosun jest najlepszy na świecie. Wspaniała, profesjonalna... Luiza Jestem pod wrazeniem (1) Trafiłam do salonu z polecenia koleżanki z pracy.Muszę przyznać że to strzał... Monka DEPILACJA (1) BYŁEM PIERWSZY RAZ NA DEPILACJI KLATKI PIERSIOWEJ GORĄCYM WOSKIEM. MUSZĘ... TOMASZ Polecam 100% satysfakcji z wizyty w Salonie Abacosun (1) Fantastyczny i profesjonalny Zespól przy którym od lat nie mogę się zestarzeć... Urszula Polecam! oferta na każdą okazję :) (1) Duży wybór usług w zakresie całego ciała, profesjonalne doradztwo, bezpłatne... Monika K.