Zdecydowanie nr 1 w Trójmieście (1) Salon perfekcyjny pod każdym względem: sprzęt najnowszej generacji, duży... Iza Najlepszy salon kosmetyczny (1) Abacosun oferuje szeroki wachlarz usług - zawsze na najwyższym poziomie.... Kasia uwielbiam! :) (1) Abacosun to jest mój raj na ziemi!! Nigdzie się tak nie relaksuje jak w tym... Agatka
Abacosun uzależnia! (2) Jestem klientką salonu Abacosun od kilkunastu lat, poziom usług w tym czasie... Aleksa DZiekuje Pani Monice Fryzjerce (1) Do Pani Moniki trafilam z polecenia kolezanki,to co zrobila z jej wlosami to... Iza Nat - opinia (1) Zrobiłam kreskę górną i dolną u Pani Beaty, znajoma robiła tez u niej brwi.... Nat Wspaniala Pani Monika! (1) Wczoraj po raz pierwszy odwiedzilam salon fryzjerski w Abacosun i jestem... Beata Rewelacja!!! (1) Polecam salon Abacosun. Ja akurat walczę z ,, oponką'' i pomaga mi w tym Pani... Mimbla inna cena przez telefon inna na miejscu, oszczędność na farbie (4) W salonie byłam kilka razy, wczesniej u kosmetyczki,raz wybrałam się do... Dorosła klientka Wioletta S. (1) Skorzystałam z bezpłatnej usługi makijazu permanentnego kresek górnych i... viola Mikropigmentacja włosów (1) Jestem po zabiegu mikropigmentacji włosów w salonie w Gdyni, byłem... Krzysztof Polecam szczerze (1) wszystkim kobietom, które nie wiedzą co zrobić z włosami czy też jaka fryzura... Ania Adiana - opinia (1) A ja jestem klijetką pani Asi od wielu lat ,jestem zauroczona tą kobietą ,jej... Adiana Na prawdę warto! (1) Od półtora roku jestem stałą klientką salonu Abacosun, chociaż wpadłam tylko... Ania fryzjerstwo na światowym poziomie (1) Profesjonalizm pani Asi jest budzący zaufanie już w trakcie konsultacji,nigdy... Ana pani Asia (1) Pani Asia jest tak inna od wszystkich fryzjerow z jakimi miałam styczność w... kasia Mieszane uczucia... (3) Być może oferta zabiegów jest naprawdę bogata, jednakże nie czułam się... Ela Zlikwidowałam tłuszcz!! (1) Jestem zachwycona z zabiegów likwidujących tłuszcz. To rewolucyjna metoda... malena Salon jakich niewiele (3) W trójmiejskich salonach kosmetycznych wieje chłodem. Pod każdym względem.... Daniel Ania - opinia (1) Polecam wszystkim salon Abacosun, wyróźnia się on niespotykanie miłą... Ania