Polecam ten salon!!!

Wlasnie jestem po wizycie w salonie cesarskim,jestem po wrazeniem precyzji i dokladności p.Agnieszka dobrała świetna farbe dla mnie ,zrobiła mi fryzurke ktorej nikt mi jeszcze w zadnym salonie nie zaproponowal i jestem bardzo zadowolona.Salonik skromny ale z mila obsługa.Pozdrawiam cala ekipe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam ten salon!!!

Ale gdzie jest ten salon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam ten salon!!!

Gdynia Orłowo , ul.Balladyny 1B , 58 6649785
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam ten salon!!!

Dzięki za adres:)Chyba skorzystam,bo moja dotychczasowa fryzjerka rozchorowała się (pani Basiu:pozdrawiam panią) i w oczekiwaniu na jej powrót do zdrowia zaryzykuję na Balladyny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie idz!

Bylam ...porazka.fryzjerka nie umiala uczesac moich wlosow.wszystkie czesza i scinaja/wlacznie z tym Panem/na jedno kopyto.a jak jej mowie ,ze mam ''trudne'' wlosy,to ona mi ze da rade...a guzik !nie dala,niestety,sam widziala ,ze to co zrobila to porazka ,az biedna malo nie zemdlala.przereklamowane to miejsce.no i miesci sie w jakims zdezelowanym domku,gdzie ani szyldu ani wsakazowki,jakby sie bali urzedu skarbowego albo sanepidu,i jeszcze jakies lumpy sprzedaja stare:(to lumpeks czy fryzjer?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: nie idz!

O-jo-joj!Całe szczęście,że jeszcze nie odkułam się po wydatkach świątecznych i moje włosy ciągle są w oczekiwaniu:)
To może na Witawie fryzjerka da sobie radę z moimi niezbyt trudnymi,ale za to zapuszczonymi włosami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie idz!

Złośliwość ludzi nie zna granic.Jestem klientką tego salonu od kilku miesięcy i nie mieści mi się w głowie że tak można opisać to miejsce. Mam nadzieję ze inne kobiety będą potrafiły wyważyć gdzie prawda a gdzie obłud. Bardzo serdecznie pozdrawiam całą ekipę i życzę Wszystkiego Dobrego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: nie idz!

Podzielam Twoje zdanie!ja tez odwiedzialam to miejsce gdyz pieknie bylo opisane w internecie porazka to malo slowo.Wielki mistrz nie potrafi rozjasnic wlosow wiec ocenil ze sa tak zniszczone ze trzeba przyciemnic tylko i to zrobil .,po jednym doslownie myciu zostalam wylniala wiewiorka straszne a zaplacilam 310 zl z ulga 310 moja mama tez gdzie wlosy sa krotkie do szyi taki sam zabieg malo tego jej kolor wyszedl stalowy,zimny wiec wiadomo!!!pieniadze poszly za okno malo tego obie mialysmy przyciemnione i teraz nic nie pozostalo jak sciagac kolor.Moja opinia oczywiscie sie nie ukazala na jego stronie inter.wiadomo..sadze ze te pozytywy sam sobie wypisuje bo niestety ma takie pojecie z zakresu fryzjerstwa ze daleko nie zajedzie stosujac prymitywne chwyty ....poprawila jego bledy fryzjerka z Rumi i jednak sie dalo rozjasnic i nie sa zniszczone pomimo ze sciagala kolor i cena z podcieciem tylkop 170 zl.niech sie pan wstydzi bo pana wiadomosci sa rowne 0 z zakesu fryzjerstwa....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3