YES Barber shop

Barber Fryzjerzy

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 26A

Dorota - ocena (1) Strzyżenie u fryzjerki Victorii oceniam na najwyższym poziomie. Jest to... Dorota MarcinZ - opinia (1) Profesjonalizm na najwyższym poziomie. MarcinZ Polecam (1) Godny polecenia barbershop , ceny adekwatne do jakości usług , broda i włosy... Jakub
Stosunek cena/jakość totalna lipa (1) Byłem, zapłaciłem 100 i wyszedłem prawie tak jak przyszedłem. Zero klimatu... Konrad Zwykły Fryzjer. (1) Byłęm raz i...zwykły fryzjer 3 razy drożej to wszytko. Bez żadnych... Klient NIGDY wiecej tam nie wrócę (1) Zapisałem się do nich na strzyżenie brody i po wyjściu byłem w szoku. Po... Niezadowolony NACIAGACZE (2) ceny z kosmosu gigantyczne!!!! zimno, tanie kosmetyki, klimat " warszawski",... Malwa Super kolor i rewelacyjna obsluga (1) Super kolor i rewelacyjna obsluga. Byle wszystko zostało na takim poziomie to... Misia Mistrzowie (2) Jesli tak jak ja szukasz dobrego fryzjera ktory doradzi ci co zrobic z... Agnieszka YES ! - opinia (2) Rewelacja.Jestem klientką tego salonu ok 6 lat. Do fryzjera trzeba mieć... ADA Jedyny trend jaki tam zauważyłam to przerost formy nad treścią! (3) Powiedzieć, że nie jestem zadowolona z efektu to jak nie powiedzieć nic.... Monika Kamil jest mistrzem w swoim fachu (2) Kamil jest mistrzem w swoim fachu. Pojawiłam się u niego z ledwo "żywymi"... Karolina jest super ! (1) Polecam !!! fryzjerstwo na najwyższym poziomie , Magda doprowadziła moje... Kama coraz gorzej (2) Kiedyś - w poprzedniej lokalizacji było milej, cieplej, przyjemniej. P.Kamil... xyz Warto! (1) Zawsze stylowo, bez problemów z włosami po przyjściu do domu, zdecydowanie... Aga wrócę (2) piękny wystrój, miła atmosfera, porządne umiejętności. kornik morski Aga - opinia (3) Pan Kacper oj bajka fryzjer na moje nieszczęście już nie pracuje.... Aga JESTEM ZADOWOLONA (1) POLECIŁA MI ZNAJOMA TEL SALON I NAPRAWDĘ WSZYSTKO CO MÓWIŁA BYŁO PRAWDĄ... MONIA Idealnie!!!!! (1) Super miejsce, ludzie z pasją do fryzjerstwa kreatywni otwarci na sugestie... Misia Szczerze polecam !!! (1) Juz od dawna zastanawiałam się co zrobic z moimi długimi, ciężkimi włosami ,... Małgorzata