YES Barber shop

Barber Fryzjerzy

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 26A

Polecam (1) Z usług salonu skorzystałam w ramach Grouponu (Farbowanie lub Pasemka ze... styska Zawiodłam się...:( (2) Skorzystałam w ramach oferty Grupona zachęcona w dużej większości pozytywnymi... qwerty058 Gorąco polecam (1) Salon poleciła mi znajoma z pracy, która jak dowiedziała się, że szukam... nat
Polecam (1) Pierwsza moja wizyta wywołała pozytywne wrażenie. W ramach akcji... Magda Maestro Kamil Cesarski i jego ekipa (3) Jestem stałą i wieloletnią klientką od 1998 roku To mówi samo za siebie.... Youmiko NIEPOROZUMIENIE (1) Do Salonu trafiłam zachęcona opiniami na odświeżenie fryzury. Fryzura dość... Karolina Naprawdę SUPER!!!! (1) Witam serdecznie Pania AGNIESZKĘ, której z racji zawodu jaki wykonuję -... M. z Grudziądza super obcięcie (1) Korzystałam w ramach oferty Grupona. Trafiłam do Pani Agnieszki, bardzo miła,... Ruda M - opinia (1) Korzystałam z oferty z Groupona, bardzo mi się podoba klimat tego salonu -... M zdecydowanie polecam ! (1) Korzystałam z salonu po raz pierwszy, dzięki ofercie z Groupona (nie... bb Polecam ten salon!!! (8) Wlasnie jestem po wizycie w salonie cesarskim,jestem po wrazeniem precyzji i... Karolcia Polecam (1) Polecam salon, szczególnie polecam panią Agnieszke, wyczarowała mi fryzurkę o... Justyna Z przyjemnością i całą odpowiedzialnością polecam (1) Jestem bardzo miło zaskoczona jakoscią usług, p. Kamil jest autentycznie... malgosia polecam :-) (2) korzystałam z groupona - obsługa bardzo miła, w samym salonie przyjemnie a... Justiks EXTRA!!! (1) Gdy zbliżał się czas umówionej wizyty, nabierałam coraz większych wątliwości... Anna ekstra!!! (1) Była to moja pierwsza wizyta. z uslug skorzystałam kupujac kupon na gruponie.... megi Serdecznie polecam ! (1) To była moja pierwsza wizyta i z pewnością nie ostatnia. Jestem bardzo... Kasia Cudownie :) (1) Po tym jak zrobiłam trwała, moje włosy-ech... szkoda mówić. musialam je ściąć... magda KOSZMAR (2) byłam umowiona na stylizację, farbowanie i strzyżenie. Gwarantowano że... magda kania - opinia (1) Jestem nową klientką - byłam w tym salonie dopiero 2 razy jednak na pewno tam... kania