YES Barber shop

Barber Fryzjerzy

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 26A

Fryzjer na dorobku (1) Bylam u fryzjera przypadkowo ale nie polecam.Ceny brane z kosmosu za... Danuta Polecam (1) Polecam Idermacell. Miejsce doskonałe , nienachalne spokojne wnętrze . Na... Anna Wspaniały fryzjer (1) Nigdy nie opisuję pracy fryzjerów lecz po spotkaniu w owym salonie Pana... Katarzyna Hallman
Tyna - opinia (2) Pierwsza moja wizyta w tym salonie i jedna wielka porażka, bardzo... Tyna Polecam IDermacell (1) Polecam IDermacell , jest to miejsce gdzie mogę wypocząć i się zrelaksować .... Patrycja Podobało Się (1) Długo szukałam takiego miejsca . W tym salonie czuje się swobodnie i mogę się... MB Super! (1) O tym salonie dowiedziałam się od koleżanki, która regularnie strzyże się u... Klientka Fryzjer (1) Salon fryzjerski z prawdziwego zdarzenia . Przychodze do tego miejsca od... Alla Polecam to miejce (11) Polecam ten salon Od wielu lat jestem wierną klientką Pana Kamila i uważam... Angela najlepszy fryzjer (1) Najlepszy fryzjer w Gdyni. Zawsze czysto , dobre kosmetyki i miły personel .... Anetka 100% satysfakcja (3) Polecam Pana Kacpra!! Zarówno ja jak i moje 3 koleżanki korzystały z usług... E Kosmetyka, kosmetyczka (4) Tyle się naczytałam pozytywów o kosmetyce, ale osobiście się rozszarowałam i... Zbulwersowana salon ukryty lecz wart odwiedzin (3) Ciekawy salon, na pewno odmienny od typowego fryzjerskiego studia, także ze... ruth SUPER (1) Rewelacyjne miejsce . Bardzo profesjonalna obsługa , baz zadęcia i... Kasia Niestety opinia negatywna (5) Pierwszy raz odwiedziłam ten salon w grudniu 2010 roku i przez pierwsze trzy... jpuz Zadowolona (1) Kolejny raz korzystam z usług fryzjerskich i kosmetycznych salonu Kamila i... Alina Niestety nie (1) Nie wiem czy narzędzia do wykonywania manicure były sterylne, nie widziałam... Karolina Pozytywne zaskoczenie !! (1) Wykupiłam "groupona" na fryzjerstwo i przyznam, że szłam z nastawieniem, że... Kasia rewelacja! (1) Pierwszy raz korzystałam z usług tego salonu i na pewno tam wrócę! Pani... Ola I tak i nie (1) Po mojej pierwszej wizycie wyszłam zachwycona z nadzieją, że w końcu... Ania