Polecam to miejce

Polecam ten salon Od wielu lat jestem wierną klientką Pana Kamila i uważam go za najlepszego fryzjera w trójmieście .Za namową Kamila zaczęłam też korzystać z usług kosmetycznych u pani Magdy i również ją polecam . Reasumując , to świetne miejsce gdzie pracuje dobrze dobrany i zgrany zespół ludzi .
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Polecam to miejce

Potwierdzam !!! Kamil to najlepszy fryzjer w trójmiescie !
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Polecam to miejce

na tyle zgrany i dobrany ze co sie nie przyjdzie to kto inny tam pracuje i jest sie w innych rekach, ja juz tam nie wroce, czuc napiete klimaty
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: Polecam to miejce

Personel zmienia sie jak wszędzie , ja chodzę od kilku lat i mi pasuje Kamil zawsze zadba bym trafiła w dobre rence . Chodź ostatnio już chyba dwa lata cały czas do Angeli i jestem bardzo zadowolona . A jeśli chodzi o atmosferę to zawsze jes ok, może to ty mialas zły dzien .
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Polecam to miejce

chodzę do tego salonu od lat pięciu , trzy lata do Ani i ostatnie dwa do Angeli.Myślę że to nie jest częsta zmiana personelu . Liczy się jakość usług i kosmetyków , a na to nie mogę narzekać .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Polecam to miejce

Kamil , to napewno jeden z najlepszych fryzjerów w trójmiescie . Chodzę do niego od kilku lat i nigdy sie nie zawiodłam .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam to miejce

a ty co chcesz dobrze wyglądać czy sie przyjaźnić i plotkować ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam to miejce

czyli chodziłaś tam i było cały czas dobrze , tylko że nie podobało się że za każdym razem ktoś inny Cię obsługiwał , może wystarczyło powiedzieć ze chcesz to tej konkretnej osoby może akurat nie było jej tego dnia w pracy ,może pracowała na inną zmianę ,at ak poza tym jesli byłaś zadowolona z usługi to o co Ci chodzi . Co to znaczy napięte klimaty ? Personel był nie miły , wyniosły ? Co to za opinia jest ? Chodzę do tego salonu już bardzo długo ,jestem zawsze dobrze obsłużona , mają wysokiej jakości kosmetyki i są profesjonalistami , ale też ludzmi i może nie zawsze ze wszystkimi chce im sie plotkować , ale zawsze mam tam gwaarancję dobrze wykonanej pracy na mojej głowie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecam to miejce

Gdzie fryzjerka Angela z dermacela !!?????!!?!?!?! Czy ktoś wie gdzie pracuje teraz ?! Co sie stało z Angela !!???!?! Ktoś miał rację że częsta zmiana personelu, już nie ma nikogo kogo tam znałam z fryzjerów :///
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Polecam to miejce

Ale o co chodzi !?! Byłam w Idermacell i Angela cały czas pracuje , chyba ktoś im robi "pod górę" .
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecam to miejce

Potwierdzam , Angela pracuje .
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0