YES Barber shop

Barber Fryzjerzy

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 26A

Profesjonalnie :) (5) Zawsze marzyłam mieć piekne włosy.Wcześniejsze moje wizyty u fryzjera... profesionalnie :) Odradzam. (1) Szczerze odradzam kupowania usług tego salonu na grouponie. Byłam ostatnio na... mmm KOSMETYKA FRYZJER ŚWIETNA ATMOSFERA ! (1) Do salonu fryzjerskiego chodziłam już kilkakrotnie i jakież było moje... Monika
fatalnie (7) Niestety jestem totalnie rozczarowana. Widać, że klienci korzystający z... cheeringup SMAK WYJĄTKOWOŚCI I LUKSUSU (1) JEST TO SALON WYJĄTKOWY, NIEPOSPOLITY; STWORZONY ZE SMAKIEM, ZAANGAŻOWANIEM I... SYBI Odradzam (3) Podzielam pierwszą opinię. W salonie Cesarski byłam po raz drugi, niestety... magda Bardzo Polecam (2) Bardzo polecam ten Salon . Trafiłam przez Grupona i na pewno tu wrócę .... Agnieszka :) (1) Jestem klientką salonu P.Kamila od kilku miesięcy i jestem bardzo... Anna Pan Bartek się nie popisał (1) Włosy farbowane były przez pana Bartka, niestety niestarannie. Pejsy zostały... niezadowolona Polecam (1) Witam na codzien nie mieszkam w Polsce bardzo cieżko mi dogodzic, znalezienie... Kevin auri - opinia (1) Po długich poszukiwaniach mam w końcu swojego fryzjera. Trafiłam tam przez... auri ... (1) nigdy więcej, zamiast pofarbowania odrostów na jasnych włosach, facet... basia WSPANIALE (1) Super miejsce , polecam wszystkim którzy szukają kreatywnego fryzjera i... A. "Grabi" rozczarowanie (1) Zachęcona opiniami postanowiłam skorzystać z usług salonu. Wnętrze... sasza POLECAM (1) Polecam ten Salon.Pierwsze miejsce w 3M gdzie porządnie zajęto się moimi... Ada Fantastycznie , Profesjonalnie (1) wspaniale miejsce , uśmiechnięci ludzie , super atmosfera , profesjonalny pan... COCO Zdecydowanie tak! (1) Zacznę od tego, że byłam u pani Agnieszki. Teraz szczegóły: rewelacyjne... Ania GORĄCO POLECAM!!! (1) Skorzystałam z usług tego salonu gdyż polecano mi bardzo Pana Sebastiana. Nie... Agnieszka zabiegi ultradzwiękowe na spalenie tłuszczu (1) Salon ten ma tez kosmetyke i oferuje nie tylko zabiegi fryzjerskie, ale i też... Agnieszka Zabieg fryzjerski i kosmetyczny (1) Bardzo mi się podobała dzisiejsza wizyta. Byłam obsługiwana jednocześnie... Gość