YES Barber shop

Barber Fryzjerzy

Gdynia, Jana i Jerzego Przebendowskich 26A

Polecam ten salon (1) Świetne miejsce , polecam strzyzenie u Kamila. Polecam też zakup kosmetyków... Emila super (1) Doskonały ,profesjonalny salon fryzjerski ,takiego fryzjera szukałam .... Kamila K Szczerze polecam SalonKamila Cesarskiego (1) Szczerze polecam salon pana Kamila .Jestem klientką tego salon od kilku lat... Anna Ostrowska
perfekcja strzyżenia (1) Nigdy wcześniej nie byłam tak perfekcyjnie ostrzyżona .Polecam wszystkim ,... Zachwycona Cieniowanie (1) Witam! Poszedłem tam z zamiarem cieniowania moich włosów, najpierw poczytałem... lukaszzek Profesolanle podejście profesjonalny salon (1) Zdażyło mi się kilkakrotnie pójśc do fryzjera,niby do renomowanego salonu... Ania Ada - opinia (1) miła obsługa i wysoka jakość usług polecam :) Ada janeczka - opinia (1) Zazwyczaj kiedy wychodzę od fryzjera jestem niezadowolona, ale kiedy... janeczka Hanna - opinia (1) Profesjinalna i sympatyczna obsługa.Ciekawy wystroj,przyjemna atmosfera.Ceny... Hanna zdecydowanie nie polecam (1) bylam na scinaniu. cena wyskoka a rownie dobrze moglam isc do osiedlowego... a Polacem (1) Jestem klientką od kilku lat. co prawda ceny są dość wysokie ale warto, bo... ewa