Zawiodłam się...:(

Skorzystałam w ramach oferty Grupona zachęcona w dużej większości pozytywnymi ocenami. Zakupiona usługa obejmowała Farbowanie lub Pasemka ze Stylizacją i Maską Kolagenową. Stylizacji nie zaproponowano mi żadnej, nawet podcięcia końcówek ponieważ włosy wg. pani Agnieszki nie wyglądały na zniszczone. Zdecydowałam się na pasemka- na włosy położony został rozjaśniacz,następnie toner... Po zmyciu farby p. Agnieszka od razu przeszła do suszenia włosów. Dopiero po wyjściu z salonu po dotknięciu włosów poczułam że są nie miłe w dotyku (pomyślałam: zapewne od farby),w związku z czym przypomniało mi się że usługa którą wykupiłam posiadała również maskę kolagenową...Nie sądziłam że trzeba upominać się o coś co wchodziło w skład usługi, za którą zapłaciłam. W ostateczności usługa objęła tylko pasemka...Cóż po części moja nieuwaga ale czy tak powinno się potraktować nowego klienta? Miła atmosfera jednak to nie wszystko, zabrakło profesjonalizmu oraz jakości usługi. Na spokojnie w domu po obejrzeniu włosów zauważyłam sporo krótszych popalonych kosmyków,niektóre pasemka już po wyjściu z salonu wyglądają jak niewielki odrost :/.Niestety nie skorzystam na pewno ponownie z usług powyższego salonu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zawiodłam się...:(

Witam ,Ja też skorzystałam z tej oferty i jestem bardzo zadowolona stylizacja fryzury to modelowanie włosów nie strzyżenie mi Pani zaproponowała strzyżenie za 50% ceny tak jak było napisane w kuponie.Pani Angela zrobiła mi super kolor ścięła włosy nałożyła maskę po spłukaniu farby włosy mam super
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2