Polecam wszystkim

Dziś mijają dokładnie 2 miesiące od dnia, w którym Pan doktor Piotr Gołębiowski przeprowadził u mnie laserową korekcję wzroku. Z czystym sumieniem polecam zarówno Pana doktora jak i klinikę Laguna Medical w Gdyni. Co do Pana doktora - wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie, gładko i szybko - od razu czuć było, że ma się do czynienia z wysokiej klasy specjalistą. Czułam się bezpiecznie i wiedziałam, że jestem (a właściwie, że moje oczy są) w najlepszych rękach. Dodam jeszcze, że ujęło mnie podejście personelu kliniki do mnie jako pacjentki - na każdym etapie mogłam zadawać pytania, wszystko bardzo dokładnie mi wytłumaczono, wiedziałam, jakie są poszczególne etapy przed zabiegiem, co będzie się działo podczas zabiegu, a także po nim. Prócz Pana doktora Gołębiowskiego na szczególne wyrazy uznania zasługuje Pani konsultantka - cieprpliwie i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje, czasem nawet błahe pytania. Cieszę się moim nowym, świetnym, ostrym wzrokiem. Klinikę wybrałam z polecenia, a teraz sama polecam ją innym. Żałuję, że nie poddałam się zabiegowi wcześniej. Od 2 miesięcy powtarzam wszystkim, że dzięki Panu doktorowi Gołębiowskiego moje życie ma nową jakość. Dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam wszystkim

To miales szczescie ja robilam w Gdansku i msakara tyle kasy a efekt mizerny :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Polecam wszystkim

Przykro mi. Mi tę klinikę polecił okulista z Gdańska. Zabieg nie za darmo, to fakt, ale jeśli przeliczyłabym koszt wszystkich dotychczasowych wizyt u okulisty, koszt okularów, soczewek, płynów, akcesoriów, to byłby wyższy niż zabieg. Najważniejsze dla mnie jednak, że teraz zupełnie inny komfort życia - rano nie trzeba męczyć się z płynami, soczewkami, w ciągu dnia czułam, jak z każdą godziną widzę gorzej. A gdy nosiłam okulary, wiecznie je wycierałam, a przy najmniejszym deszczu wyciągałam parasol. Teraz wreszcie czuję, że żyję bez niepotrzebnego dyskomfortu. Aha, moja siostra też przymierza się do laserowej korekcji wzroku. Mimo że mieszka kilkaset km od Gdyni, to właśnie tam chce mieć ten zabieg. Dodatkowym udogodnieniem dla pacjenta jest to, że jest możliwa płatność w ratach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0