Niewolski - opinia (1) bardzo polecam pana dra. wizyta bardzo w miłej atmosferze, plan działań... Niewolski Polecam wszystkim (3) Dziś mijają dokładnie 2 miesiące od dnia, w którym Pan doktor Piotr... Marzena J Bardzo zadowolona (1) Polecam wizytę u tego doktora. Na wizytę bardzo krótko czekałam, bo tylko 2... MALWINA
Wdzięczny (1) Ja jestem zadowolony. Zabieg miałem w listopadzie, podobno na nowym sprzęcie.... Robert podziękowania (1) Dziękuję Doktorze :), jestem wdzięczna za rewelacyjny efekt zabiegu korekty... Aśka Moje oczy są wdzięczne :) (1) Polecam wszystkim borykającym się z problemami z oczami doktora. Świetny... Radek Majcher rewelacyjny doktor (1) jak w temacie, nic dodać nic ująć. Dzięki doktorowi Gołębiowskiemu jestem... Adam Szczęśliwa pacjentka (1) Cieszę się, że trafiłam do doktora Gołębiowskiego, który przeprowadzał u mnie... Mila wyleczona (1) Kilka tygodni temu przeszłam u doktora Gołębiowskiego laserową korekcję. 100%... maj_k_a Byłam dzisiaj. (1) Nie mam żadnych kompletnie zastrzeżeń co do obsługi, kompetencji czy sposobu... M. Uważam że jest bardzo dobry. (1) Skorzystałem z wizyty lekarskiej w Gdyni w związku z podejrzeniem zaćmy.... wit LASIK (1) Skorzystałem z zabiegu parę miesięcy temu i jestem bardzo zadowolony z... Andrew Z okulistami jak z dentystami... (1) ...chodzisz jak coś się dzieje. Szukałem w necie, znalazłem pozytywne opinie... MARIUSZ Mega dobry specjalista (1) Polecam doktora uważam, że najlepszy specjalista którego spotkałam i co... ;) bardzo sympatyczny lekarz (1) dr golebiowski to bardzo mily i sympatyczny lekarz a przede wszystkim bardzo... piotr bardzo dobry (1) Dr Gołębiowski jest bardzo dobrym okulista. Maria gorąco polecam (2) przecietnie okulisci poswiecaja na badania 10 minut... ale to oczywiscie ci... Ola słowa uznania (1) dziękuję za sprawnie załatwioną i przeprowadzoną operację oraz opiekę nad... Marian wysokiej klasy specjalista (1) naprawdę godny polecenia specjalista zajmujący sie zaćmą! polecam! Marek Polecam. (1) W 2004r. odbyłam operację wszczepienia sztucznych soczewek, którą... danka_k