Polecam wszystkim

Po długich poszukiwaniach fryzjera, wizytach w "renomowanych" salonach i eksperymentach na moich włosach, ludzi którzy nazywają się fryzjerami, wreszcie trafiłam do Pani Joanny. Było to ponad miesiąc temu. Pani Joanna dobrała mi kolor i fryzurę, ratując moje włosy oraz moje samopoczucie. Moja nowa fryzura bardzo podobała mi się od początku, lecz nie chciałam popadać w przedwczesną euforię i wyrażać swojej opinii zbyt wcześnie. Wolałam sprawdzić jak będę sobie radzić z włosami. Po 6 tygodniach nadal jest świetnie. Włosy są bardzo dobrze ścięte. Pani Joanna jest wspaniałym fachowcem i szczerze polecam każdemu kto lubi mieć dobrze obstrzyżone włosy. Dodam, że jest również przemiłą osobą a atmosfera w salonie jest bardzo sympatyczna. Mojemu 10-letniemu synowi strzygł włosy Pan Kordian. Zrobił to świetnie. Pierwszy raz syn miał fryzurę. Również polecam. Jutro idę na odświeżenie fryzury i koloru. Wiem, że będę tam zawsze wracać bo nie znajdę nigdzie lepszych fryzjerów. Polecam wszystkim.
PS. Nie jestem znajomą Pani Joanny, a trafiłam do niej przeszukując internet w poszukiwaniu kolejnego fryzjera. Moja opinia jest w 100% obiektywna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękuję. Już się cieszę na nasze kolejne spotkanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0